„INVL Technology“ akcininkai patvirtino 2014 metų veiklos rezultatus

„INVL Technology” audituotas nuosavas kapitalas 2014 metų pabaigoje siekė 11,921 mln. eurų, arba 1,96 euro akcijai. Dėl investicijų perkainojimo tikrąja verte skelbiamas „INVL Technology“ grynasis pelnas sudarė 9,3 mln. eurų.

 

„2015 metais tikimės valdomų įmonių vertės ir pajėgumų augimo bei regioninės plėtros. Taip pat planuojame kreiptis į Lietuvos banką dėl uždaro tipo investinės bendrovės licencijos gavimo bei išleisti naują 21,7 mln. eurų akcijų emisiją. Be to, aktyviai dairomės taikinių įsigijimams“, – sakė „INVL Technology“ direktorius K. Tonkūnas.

 

Pasak jo, NASDAQ Vilnius listinguojama „INVL Technology“ savo esme atitiks į IT įmones investuojantį privataus kapitalo fondą, o tai turėtų būti patrauklu tiek esamiems, tiek naujiems investuotojams.

 

„INVL Technology“ akcininkai pelną nukreipė į rezervą savo akcijoms supirkti. Šia galimybe būtų naudojamasi, jeigu „INVL Technology“ akcijų kaina biržoje būtų ženkliai mažesnė už jų tikrąją vertę.

 

„INVL Technology“ valdomos įmonės 2014 metais nuosekliai gerino savo rezultatus. Bendra „INVL Technology” portfelio įmonių apyvarta pernai išaugo 14 proc. iki 16,7 mln. eurų , o pelnas prieš palūkanas, mokesčius, amortizaciją ir nusidėvėjimą (EBITDA) – 39 proc. iki 1,8 mln. eurų. Šiuo metu didžiausios „INVL Technology“ investicijos yra įmonės Lietuvoje, Norvegijoje, Tanzanijoje ir Ugandoje: verslo klimato gerinimo ir e-valdymo srityje veikianti NRD grupė, IT infrastruktūros paslaugas teikianti BAIP bei kibernetinės gynybos įmonė NRD CS. Įmonės veikia klasterio pagrindu ir įgyvendina bendrus projektus daugiau kaip 50-yje pasaulio šalių.

 

_________________________

Dėl papildomos informacijos kreiptis:

Direktorius

Kazimieras Tonkūnas

8 698 23368

El. paštas [email protected]

Susisiekite su mumis

Atsiųskite mums el. laišką naudodami žemiau esančią formą.
Atsiųskite mums el. laišką naudodami žemiau esančią formą.

    *Paspaudę „Siųsti“ sutinkate, kad Jūsų asmens duomenys (el. pašto adresas ir užklausoje pateikti duomenys) būtų renkami ir tvarkomi siekiant atsakyti į Jūsų pateiktą užklausą. Pagal Bendrovės privatumo politiką ši informacija bus saugoma tol, kol bus išnagrinėta užklausa, ir ne ilgiau nei 2 metus nuo jos pateikimo. Jūs visada galite atšaukti savo sutikimą el. paštu [email protected].