„INVL Technology“ 2021 m. 3 mėn. veiklos rezultatai

SUTPKIB „INVL Technology“ nuosavas kapitalas ir grynųjų aktyvų vertė 2021 m. kovo 31 d. yra 34,37 mln. EUR arba 2,8230 EUR akcijai. 2020 m. pabaigoje  šie rodikliai atitinkamai buvo 33,73 mln. EUR ir 2,77 EUR.

Bendrovės investicijos į valdomas įmones 2021 m. kovo mėn. pabaigoje sudarė 32,69 mln. eurų, 2020 m. gruodžio mėn. pabaigoje – 32,65 mln. eurų.

Grynasis Bendrovės pelnas už 2021 metų 3 mėn. buvo 646  tūkst. EUR; 2020 m. 3 mėnesių grynasis nuostolis siekė 119 tūkst. EUR.

Papildoma informacija:
Investicijų į informacinių technologijų verslus bendrovės „INVL Technology“ nuosavas kapitalas šių metų pirmojo ketvirčio pabaigoje išaugo 2,1 proc. – nuo 33,7 mln. eurų arba 2,77 euro akcijai iki 34,4 mln. eurų arba 2,82 euro akcijai.

„INVL Technology“ grynasis pelnas per šių metų pirmąjį ketvirtį buvo 0,6 mln. eurų, o per atitinkamą praėjusių metų laikotarpį bendrovės grynieji nuostoliai siekė 0,1 mln. eurų.

Per pirmąjį šių metų ketvirtį „Novian“ bendrovių vertė sumažėjo 0,2 mln., o „NRD Companies“ ir „NRD Cyber security“ bendrovių vertės atitinkamai paaugo 0,12 mln. ir 0,11 mln. Norvegijos „NRD Companies AS“ su antrinėmis bendrovėmis konsoliduotos pajamos, lyginant su tuo pačiu periodu praėjusiais metais, padidėjo 7,5 proc. ir siekė 1,8 mln. eurų, o bendrovių konsoliduota EBITDA sumažėjo 21 proc. ir siekė 0,2 mln. eurų.

„Novian“ grupės bendrovių tiek pajamos, tiek EBITDA mažėjo – pajamos sumažėjo 17 proc. iki 4,3 mln. eurų, EBITDA sumažėjo nuo 0,22 mln. eurų iki 0,06 mln. eurų. Prastesnius minėtų grupių rezultatus atsvėrė reikšmingai geresnis „NRD Cyber Security“ veiklos rezultatas.

Nepaisant to, kad visų krypčių bendrovių agreguotos pajamos sumažėjo, 2021 m. pirmojo ketvirčio agreguota EBITDA, lyginant su tuo pačiu laikotarpiu 2020 m., išliko tokia pati ir siekė 0,4 mln. eurų.

Kibernetinės saugos srityje veikianti „NRD Cyber Security“ šiais metais sparčiai auga dėl nuosavų produktų pardavimo, konsultavimo bei pasikartojančių paslaugų. Bendrovės pirmo ketvirčio pajamos, lyginant su 2020 m. pirmu ketvirčiu, paaugo 90 proc., nuo 0,35 mln. iki 0,67 mln., EBITDA 2020 m. pirmą ketvirtį buvo neigiama (-0,05 mln. eurų), o šių metų pirmą ketvirtį siekė 0,17 mln. eurų.

Artimiausius tris metus viešojo sektoriaus skaitmenizavimo srityje dirbančioms bendrovėms „Novian“ ir „NRD Companies“ reikšmingą įtaką turės paskelbta 673 mlrd. eurų vertės Europos Sąjungos ekonomikos atkūrimo ir atsparumo programa, kuri pradės veikti ES šalyse, iš kurių 2,2 mlrd. eurų numatyta Lietuvai, o iš jų 440 mln. eurų – viešųjų paslaugų skaitmeninimui.

17 valdomų įmonių veikia 3 kryptimis

Šiuo metu „INVL Technology“ bendrovės veikia trimis kryptimis. Verslo klimato gerinimo ir e. valdymo srityje veikia Norvegijos „NRD Companies AS“ su antrinėmis bendrovėmis: Norvegijos „Norway Registers Development AS“ su filialu Lietuvoje, Lietuvos UAB „NRD Systems“, UAB „Etronika“, Ruandos „Norway Registers Development Rwanda Ltd.“, Bangladešo „NRD Bangladesh Ltd.“ ir asocijuota įmone Ugandoje „Infobank Uganda Ltd.“.
IT infrastruktūros ir programavimo srityje veikia „Novian“ grupė: UAB „Novian“ Lietuvoje su technologijų verslo krypties įmonėmis UAB „Novian Technologies“, „Andmevara Services OÜ“ Estijoje ir „Andmevara SRL“ Moldovoje bei programavimo krypties įmonėmis UAB „Novian Systems“ ir  Estijos „Andmevara AS“, taip pat su skaitmeninimo ir žiniasklaidos monitoringo programinės įrangos tiekėja „Zissor AS“ Norvegijoje. Kibernetinės saugos srityje veikia UAB NRD CS.
2016 m. liepą „INVL Technology“ pradėjo veikti kaip uždaro tipo investicinė bendrovė (UTIB). Jos valdymą perėmė vienai pirmaujančių turto valdymo grupių Baltijos šalyse „Invalda INVL“ priklausanti bendrovė „INVL Asset Management“. UTIB „INVL Technology“ veiks iki 2026 m. liepos 14 dienos.

Asmuo, įgaliotas suteikti papildomą informaciją:
Kazimieras Tonkūnas
UTIB „INVL Technology“ vadovaujantysis partneris
El. paštas [email protected]

Priedai:
INVL Technology 2021 m. 3 mėn. pagrindiniai veiklos rezultatai

Susisiekite su mumis

Atsiųskite mums el. laišką naudodami žemiau esančią formą.
Atsiųskite mums el. laišką naudodami žemiau esančią formą.

    *Paspaudę „Siųsti“ sutinkate, kad Jūsų asmens duomenys (el. pašto adresas ir užklausoje pateikti duomenys) būtų renkami ir tvarkomi siekiant atsakyti į Jūsų pateiktą užklausą. Pagal Bendrovės privatumo politiką ši informacija bus saugoma tol, kol bus išnagrinėta užklausa, ir ne ilgiau nei 2 metus nuo jos pateikimo. Jūs visada galite atšaukti savo sutikimą el. paštu [email protected].