„INVL Technology“ 2018-ųjų investuotojų kalendorius

UTIB „INVL Technology“ 2018 metais informaciją investuotojams planuoja skelbti tokia tvarka:

2018 m. vasario 28 d. – 2017 m. preliminarūs veiklos rezultatai;
2018 m. balandžio 9 d. – pranešimas apie eilinio visuotinio akcininkų susirinkimo šaukimą, sprendimų projektai šaukiamam susirinkimui;
2018 m. balandžio 27 d. – grynųjų aktyvų vertė ir 2018 m. 3 mėnesių tarpinė informacija;
2018 m. balandžio 30 d. – eilinio visuotinio akcininkų susirinkimo priimti sprendimai;
2018 m. rugpjūčio 29 d. – grynųjų aktyvų vertė ir 2018 m. pusmečio ataskaita;
2018 m. spalio 29 d. – grynųjų aktyvų vertė ir 2018 m. 9 mėnesių tarpinė informacija.
 
Bendrovė turi licenciją, suteikiančią teisę verstis uždarojo tipo investicinės bendrovės veikla pagal Lietuvos Respublikos kolektyvinio investavimo subjektų įstatymą, yra įgijusi emitentų bei kolektyvinio investavimo subjektų teises ir pareigas numatytas Vertybinių popierių įstatyme ir Kolektyvinio investavimo subjektų įstatyme. Bendrovė, siekdama atitikti abiejų įstatymų reikalavimus ir vadovaudamasi Lietuvos banko Priežiūros tarnybos išaiškinimu, nuo 2018 m. rengs ir viešai skelbs ne tik metų ir pusmečio, bet ir tarpines 3, 9 ir 12 mėn. ataskaitas.

Susisiekite su mumis

Atsiųskite mums el. laišką naudodami žemiau esančią formą.
Atsiųskite mums el. laišką naudodami žemiau esančią formą.

    *Paspaudę „Siųsti“ sutinkate, kad Jūsų asmens duomenys (el. pašto adresas ir užklausoje pateikti duomenys) būtų renkami ir tvarkomi siekiant atsakyti į Jūsų pateiktą užklausą. Pagal Bendrovės privatumo politiką ši informacija bus saugoma tol, kol bus išnagrinėta užklausa, ir ne ilgiau nei 2 metus nuo jos pateikimo. Jūs visada galite atšaukti savo sutikimą el. paštu [email protected].