„INVL Technology“ 2018 m. 6 mėn. veiklos rezultatai

Bendrovės nuosavas kapitalas ir grynųjų aktyvų vertė 2018 m. birželio 30 d. yra 23,5 mln. EUR arba 1,9306 euro akcijai.

Bendrovės investicijos į valdomas įmones 2018 m. birželio mėn. pabaigoje sudarė 19,7 mln. eurų.

Grynasis Bendrovės nuostolis už 2018 metų 6 mėn. siekė 306 tūkst. eurų.

Papildoma informacija:

Investicijų į informacinių technologijų verslus bendrovės „INVL Technology“ nuosavas kapitalas šių metų pirmojo pusmečio pabaigoje buvo 23,51 mln. eurų arba 1,93 euro akcijai. Pastarasis rodiklis nuo metų pradžios sumažėjo 1,3 proc., o per antrąjį ketvirtį išaugo 0,7 proc.

Bendrovės investicijų į valdomas įmones vertė birželio pabaigoje siekė 19,7 mln. eurų ir nuo metų pradžios sumažėjo 1,1 mln. eurų, daugiausia dėl dalies valdomų įmonių išmokėtų dividendų. „INVL Technology“ grynasis nuostolis per ataskaitinį laikotarpį buvo 306 tūkst. eurų, tuo tarpu per tą patį praėjusių metų laikotarpį įmonė uždirbo 21 tūkst. eurų pelno.

„Per šių metų pirmąjį pusmetį dauguma valdomų bendrovių augino pajamas ir pelną, taip pat pasirašė daug naujų sutarčių, ypač Bangladeše, į kurio rinką įžengė ir „Algoritmų sistemos“. Be to, įmonės plėtė nuosavų produktų paletę“, – sakė Kazimieras Tonkūnas, bendrovės „INVL Technology“ vadovaujantysis partneris.

Lietuvoje „INVL Technology“ valdoma bendrovė „Etronika“ prisidėjo prie mobiliųjų mokėjimų platformos „MoQ“ sukūrimo, „NRD Systems“ (UAB NRD) pasirašė naują sutartį dėl Valstybinės mokesčių inspekcijos elektroninio deklaravimo sistemos (EDS) plėtojimo, „Algoritmų sistemos“ – dėl gyventojų surašymo 2020 metais. Bendrovės taip pat pasirašė kitas informacinių sistemų kūrimo, priežiūros, IT infrastruktūros priežiūros ir modernizacijos bei kibernetinio saugumo stiprinimo sutartis.

Tuo tarpu Bangladeše NRD CS pasirašė naują sutartį dėl šios šalies vyriausybės kibernetinės saugos incidentų tyrimo tarnybos (CIRT) plėtros, BAIP ir „Norway Registers Development AS“ – dėl Bangladešo Nacionalinio duomenų centro modernizacijos. NRD CS ekspertai kartu su Oksfordo universiteto kibernetinio saugumo mokslinių tyrimų ir kompetencijos centru „Global Cyber Security Capacity Centre“ atliko Bangladešo kibernetinio saugumo brandos vertinimą.

Pirmąją sutartį Bangladeše kartu su „Norway Registers Development AS“ bei NRD CS pasirašė „Algoritmų sistemos“ – šios bendrovės teiks konsultacijas dėl nacionalinės kibernetinio saugumo strategijos, kurs ypatingos svarbos informacinės infrastruktūros apsaugos strategiją bei kibernetinių rizikų vertinimo metodiką ypatingos svarbos infrastruktūrai. Valdomos bendrovės aktyviai veikė ir Rytų Afrikoje, ypač – Zanzibare, bei kitose šalyse.

Taip pat šių metų birželio pabaigoje „INVL Technology“ grąžino „Luminor“ banko suteiktą paskolą ir priskaičiuotas palūkanas. Ši pernai bendrovei suteikta paskola buvo skirta įmonės įsigijimo sandoriui finansuoti. Be to, nuolat vertindama investicinio turto vertę, „INVL Technology“ planuoja skelbti šios paslaugos įsigijimo konkursą.

Įmonių rezultatai

Per pirmąjį pusmetį „NRD įmonių“ pajamos buvo 3,56 mln. eurų arba 33 proc. didesnės nei pernai tuo pačiu laikotarpiu, o EBITDA siekė 295 tūkst. eurų ir palyginamuoju laikotarpiu padidėjo 88 proc.

BAIP ir „Acenos“ šių metų pirmojo pusmečio pajamos, lyginant su atitinkamu laikotarpiu pernai, sumažėjo 8,8 proc. iki 4,7 mln. eurų, o EBITDA buvo 58 tūkst. eurų ir, lyginant su 2017 m. pirmuoju pusmečiu, sumažėjo daugiau kaip penkis kartus (pernai siekė 329 tūkst. eurų).

Tuo tarpu „Algoritmų sistemų“ pajamos šių metų pirmąjį pusmetį, lyginant su atitinkamu laikotarpiu 2017 m.,  išaugo 35 proc. iki 1,2 mln. eurų, o EBITDA buvo 17 tūkst. eurų (pernai – neigiami 14 tūkst. eurų).

„Andmevara AS“ pusmečio pajamos, lyginant su praėjusių metų tuo pačiu laikotarpiu, išaugo 17,3 proc. iki 671 tūkst. eurų, o EBITDA buvo 2 tūkst. eurų (pernai buvo neigiami 120 tūkst. eurų).

NRD CS pusmečio pajamos šiemet augo daugiau kaip dvigubai ir pasiekė 1,5 mln. eurų (pernai pirmąjį pusmetį siekė 705 tūkst. eurų), o EBITDA, lyginant su praėjusių metų pirmuoju pusmečiu, padidėjo 23 proc. iki 65 tūkst. eurų.

Priedai:

INVL Technology 2018 m. pusmečio ataskaita 
INVL Technology pagrindiniai duomenys
Atsakingų asmenų patvirtinimas 

Asmuo, įgaliotas suteikti papildomą informaciją:
Kazimieras Tonkūnas
UTIB „INVL Technology“ vadovaujantis partneris
El. paštas [email protected]

Susisiekite su mumis

Atsiųskite mums el. laišką naudodami žemiau esančią formą.
Atsiųskite mums el. laišką naudodami žemiau esančią formą.

    *Paspaudę „Siųsti“ sutinkate, kad Jūsų asmens duomenys (el. pašto adresas ir užklausoje pateikti duomenys) būtų renkami ir tvarkomi siekiant atsakyti į Jūsų pateiktą užklausą. Pagal Bendrovės privatumo politiką ši informacija bus saugoma tol, kol bus išnagrinėta užklausa, ir ne ilgiau nei 2 metus nuo jos pateikimo. Jūs visada galite atšaukti savo sutikimą el. paštu [email protected].