„INVL Technology“ 2018 m. 3 mėnesių veiklos rezultatai

Bendrovės nuosavas kapitalas ir grynųjų aktyvų vertė 2018 m. kovo 31 d. yra 23,35 mln. EUR arba 1,9180 euro akcijai (2017 m. pabaigoje atitinkamai – 23,81 mln. EUR ir 1,9557 EUR).
Bendrovės investicijos į valdomas įmones 2018 m. kovo mėn. pabaigoje sudarė 20,48 mln. eurų. (2017 m. pabaigoje – 20,81 mln. EUR).
Grynasis Bendrovės nuostolis už 2018 metų 3 mėn. siekė 460 tūkst. eurų (2017 m. 3 mėn. grynasis nuostolis buvo 468 tūkst. eurų).

Papildoma informacija:
Investicijų į informacinių technologijų verslus bendrovės „INVL Technology“ nuosavas kapitalas šių metų pirmojo ketvirčio pabaigoje buvo 23,352 mln. eurų arba 1,92 euro akcijai ir nuo metų pradžios sumažėjo  1,93 proc.

Bendrovės investicijos į valdomas įmones kovo pabaigoje siekė 20,48 mln. eurų – jos, lyginant su metų pradžia, buvo mažesnės 328 tūkst. eurų.„INVL Technology“ grynasis nuostolis per ataskaitinį laikotarpį buvo 460 tūkst. eurų ir šiek tiek sumažėjo lyginant su praėjusių metų tuo pačiu laikotarpiu, kai šis rodiklis buvo neigiami 468 tūkst. eurų.

„Metus pradėjome valdomų įmonių stambinimu – vertiname, kad tai ne tik padės sukurti konkurencinį pranašumą Baltijos šalyse, bet ir leis plėsti „INVL Technology“ verslą Šiaurės Europos šalių regione bei didinti įmonių patrauklumą potencialiems investuotojams. Be to, ir toliau aktyviai ieškome naujų investavimo galimybių, prioritetą teikdami įsigijimams Norvegijoje, Švedijoje ar Lietuvoje“, – sakė Kazimieras Tonkūnas, bendrovės „INVL Technology“ vadovaujantysis partneris.

Jo teigimu, šių metų pradžios rezultatus lėmė ne tik tai, kad šiuo metu dalis projektų yra dar įgyvendinami, bet ir JAV dolerio kurso pokyčiai. „Žvelgiant į ilgesnę perspektyvą, šių metų pradžioje daugumos įmonių išaugusios pajamos leidžia tikėtis gerų metų“, – sakė K. Tonkūnas.

Vertinant šių metų pirmojo ketvirčio įmonių rezultatus, „NRD įmonių“ pajamos buvo 1,4 mln. eurų arba 49,1 proc. didesnės nei pernai tuo pačiu laikotarpiu (0,97 mln. eurų), o EBITDA siekė 105 tūkst. eurų ir išaugo nuo neigiamų 99 tūkst. eurų. NRD CS pajamos šiemet atitinkamai išaugo 30,6 proc. iki 303 tūkst. eurų (2017 m. buvo 232 tūkst. eurų), o EBITDA sumažėjo iki neigiamų 80 tūkst. eurų (pernai buvo neigiami 69 tūkst. eurų).

„Andmevara AS“ pajamos, lyginant su praėjusių metų pirmuoju ketvirčiu, susitraukė 13,6 proc. iki 266 tūkst. eurų (pernai buvo 308 tūkst. eurų), o EBITDA sumažėjo iki neigiamų 61 tūkst. eurų (pernai buvo neigiami 23 tūkst. eurų). BAIP ir „Acenos“ pajamos šiemet sumažėjo 20,4 proc. iki 1,96 mln. eurų (pernai buvo 2,5 mln. eurų), o EBITDA buvo neigiama – 46 tūkst. eurų (pernai buvo 104 tūkst. eurų). Tuo tarpu „Algoritmų sistemų“ pajamos šių metų pirmąjį ketvirtį išaugo 51,7 proc. iki 525 tūkst. eurų (pernai buvo 346 tūkst. eurų), o EBITDA rodiklis buvo neigiamas – 36 tūkst. eurų (pernai – neigiami 86 tūkst. eurų).

„INVL Technology“ valdomų įmoniųskirstymą į keturias veiklos sritis nuo šių metų pakeitė trys funkcinės grupės: verslo klimato gerinimo ir e. valdymo grupė (jai priklauso „NRD įmonių“ grupė), kibernetinio saugumo grupė (priklauso NRD CS), IT paslaugų ir programavimo grupė, sudaryta sujungus IT infrastruktūros ir sprendimų IT imlioms pramonės šakoms veiklos sritis (priklauso įmonės „Novian“, BAIP, „Acena“, „Algoritmų sistemos“ ir „Andmevara AS“).

„INVL Technology“ yra investavusi į Norvegijos „Norway Registers Development AS“ su antrinėmis bendrovėmis Lietuvoje UAB NRD, UAB „Etronika“, Tanzanijoje „Norway Registers Development East Africa Ltd.“, Ruandoje „Norway Registers Development Rwanda Ltd.“, Bangladeše „NRD Bangladesh Ltd.“ bei asocijuota įmone Ugandoje „Infobank Uganda Ltd.“, Lietuvos UAB „Novian“ (iki 2018 m. vasario veikė pavadinimu „Vitma“) su antrinėmis UAB BAIP ir UAB „Acena“, taip pat į UAB NRD CS, UAB „Algoritmų sistemos“, Estijos „Andmevara AS“ su antrine bendrove Moldovoje „Andmevara SRL“.

2016 m. liepą uždaro tipo investicinės bendrovės (UTIB) licenciją gavusios „INVL Technology“ valdymą perėmė vienai pirmaujančių turto valdymo grupių Baltijos šalyse „Invalda INVL“ priklausanti bendrovė „INVL Asset Management“. UTIB „INVL Technology“ veiks iki 2026 m. liepos 14 dienos

Asmuo, įgaliotas suteikti papildomą informaciją:
Kazimieras Tonkūnas
UTIB „INVL Technology“ vadovaujantysis partneris
El. paštas [email protected]

Pridedama:
1. 2018 m. 3 mėn. finansinės ataskaitos
2. Pagrindinių duomenų santrauka
3. Atsakingų asmenų patvirtinimas

Susisiekite su mumis

Atsiųskite mums el. laišką naudodami žemiau esančią formą.
Atsiųskite mums el. laišką naudodami žemiau esančią formą.

    *Paspaudę „Siųsti“ sutinkate, kad Jūsų asmens duomenys (el. pašto adresas ir užklausoje pateikti duomenys) būtų renkami ir tvarkomi siekiant atsakyti į Jūsų pateiktą užklausą. Pagal Bendrovės privatumo politiką ši informacija bus saugoma tol, kol bus išnagrinėta užklausa, ir ne ilgiau nei 2 metus nuo jos pateikimo. Jūs visada galite atšaukti savo sutikimą el. paštu [email protected].