„Invalda INVL“ 2021 metais prekiaus „INVL Technology” ir „INVL Baltic Real Estate” akcijomis

Viena pirmaujančių turto valdymo grupių Baltijos šalyse „Invalda INVL” 2021-aisiais vykdys sandorius į informacinių technologijų verslus investuojančios „INVL Technology“ bei investicijų į nekilnojamąjį turtą bendrovės „INVL Baltic Real Estate“ akcijomis.

„Akcijos būtų perkamos, kai jų kaina mažesnė nei grynųjų aktyvų vertė (GAV), o parduodamos – kai didesnė. Draudžiamais prekybos laikotarpiais, pavyzdžiui, prieš rezultatų skelbimą, prekyba nevyktų. Prekyba taip pat nebus nevykdoma ir laikotarpiu, kai vyksta minėtų bendrovių savų akcijų išpirkimas teisės aktų numatytais pagrindais“, – sakė „Invaldos INVL“ prezidentas Darius Šulnis.

„Invaldos INVL” valdybos sprendimu patvirtintos prekybos „INVL Technology” ir „INVL Baltic Real Estate” akcijomis gairės 2021-iesiems. Nustatytas pirkimo programos dydis – iki 200 tūkst. eurų per metus kiekvienai bendrovei, o parduodamos būtų pagal šias gaires įsigytos akcijos.

Tiek „INVL Technology“, tiek „INVL Baltic Real Estate“ valdo „Invaldos INVL“ antrinė bendrovė „INVL Asset Management“.

Susisiekite su mumis

Atsiųskite mums el. laišką naudodami žemiau esančią formą.
Atsiųskite mums el. laišką naudodami žemiau esančią formą.

    *Paspaudę „Siųsti“ sutinkate, kad Jūsų asmens duomenys (el. pašto adresas ir užklausoje pateikti duomenys) būtų renkami ir tvarkomi siekiant atsakyti į Jūsų pateiktą užklausą. Pagal Bendrovės privatumo politiką ši informacija bus saugoma tol, kol bus išnagrinėta užklausa, ir ne ilgiau nei 2 metus nuo jos pateikimo. Jūs visada galite atšaukti savo sutikimą el. paštu [email protected].