ETRONIKA pristatys el. bankininkystės naujoves Fintech Storm Digital Platforms renginyje Londone

NRD grupės įmonė ETRONIKA, kurios specializacija – el. bankininkystės ir mažmeninės prekybos sprendimai, pateko tarp inovatyviausių finansų technologijų sektoriaus įmonių, pakviestų dalyvauti ir pristatyti savo idėjas bei technologinius sprendimus Fintech Storm Digital Platforms renginyje, vyksiančiame Londone š. m. liepos 2 d.

 

ETRONIKOS vadovas Kęstutis Gardžiulis skaitys pranešimą bei dalyvaus diskusijoje apie elektroninės bankininkystės sprendimus.

 

ETRONIKA teikia novatoriškus, išskirtinius sprendimus bankininkystės ir mažmeninės prekybos pramonei, plėsdama paslaugų naudojimą per įvairius elektroninius kanalus. Pavyzdžiui, ETRONIKOS produktas BANKTRON – apdovanotas daugiakanalis el. bankininkystės sprendimas – pristato naują požiūrį į klientą. Apjungus bankus ir jų partnerius, duomenų analizę, personalizaciją, lojalumą ir net sukčiavimo prevenciją, sukuriama unikali platforma geresnei sąveikai su klientais ir naujas pridėtinės vertės produktų pasiūlymas.

 

Kęstutis renginyje dalyvaus kartu su kitais žinomais skaitmeninių finansinių paslaugų novatoriais: Fidor banko vadovu Matthias Kroener, Holvi vadovu Johan Lorenzen ir Ffrees vadovu Alex Letts.

 

Fintech Storm Series yra kasmėnesinis renginys, skirtas finansų technologijų srities profesionalams. Fintech Storm įsitvirtino rinkoje kaip nešališkos ir objektyvios finansų technologijų ekosistemos kūrėjas Jungtinėje Karalystėje. Nuo 2014 metų, renginiuose pristatyta jau daugiau nei 50 finansų technologijų įmonių. Keletas iš jų: SagePay, Zapp, Currency Cloud, Boku, Bango, Invoice Sharing, iZettle, Mangopay, YoYo, iXaris, SafeCharge, Skrill, Realex Payments, Droplet Pay, myPINpad, Money on Mobile ir kitos. Organizatorių tikslas – sukurti kokybišką diskusiją ir bendradarbiavimo galimybes finansų technologijų ekosistemoje, susidedančioje iš finansų technologijų startuolių, investuotojų, dabartinių didžiųjų bankų ir inovacijoms neabejingų finansinių institucijų.

 

Daugiau informacijos ir registracija į renginį čia.

 

—————————————————————————————-

ETRONIKA kuria ir diegia šiuolaikines elektroninės bankininkystės sistemas, pelniusias ne vieną tarptautinį apdovanojimą. Bendrovė taip pat viena pirmųjų pasaulyje įdiegė komercinį mobiliojo elektroninio parašo sprendimą, kurį naudoja Lietuvos Registrų centras bei mobiliojo ryšio operatoriai. ETRONIKA dvejus metus iš eilės „FinTech50“ išrinkta tarp 50-ties inovatyviausių Europos kompanijų finansinių technologijų srityje.

 

Daugiau apie ETRONIKOS sprendimus: http://www.etronika.lt/lt/e-bankas/eebf/

ETRONIKOS sprendimų demonstracijos: https://www.youtube.com/user/ETRONIKA

Susisiekite su mumis

Atsiųskite mums el. laišką naudodami žemiau esančią formą.
Atsiųskite mums el. laišką naudodami žemiau esančią formą.

    *Paspaudę „Siųsti“ sutinkate, kad Jūsų asmens duomenys (el. pašto adresas ir užklausoje pateikti duomenys) būtų renkami ir tvarkomi siekiant atsakyti į Jūsų pateiktą užklausą. Pagal Bendrovės privatumo politiką ši informacija bus saugoma tol, kol bus išnagrinėta užklausa, ir ne ilgiau nei 2 metus nuo jos pateikimo. Jūs visada galite atšaukti savo sutikimą el. paštu [email protected].