ETRONIKA pasirašė partnerystės sutartį su „Comarch“

ETRONIKA pasirašė distribucijos sutartį su „Comarch Technologies“, „Comarch Capital Group“ technologijų padaliniu.

Nuo šiol Baltijos šalyse veikiantys bankai ir kitos institucijos turės galimybę įsigyti „Comarch tPro“ sprendimus iš ETRONIKOS, turinčios 17-os metų patirtį finansinių technologijų rinkoje. „Comarch tPro“ kuria inovatyvius prietaisus, kurie leidžia apsaugoti vartotojo ir transakcijų duomenis, naudojant dviejų veiksnių autentifikacijos technologiją.

„Šis susitarimas su ETRONIKA yra labai svarbus žingsnis į priekį, įgyvendinant mūsų plėtros strategiją, kuri paremta vietinių partnerysčių plėtojimu su lyderiaujančiomis IT kompanijomis kibernetinio saugumo srityje“, teigė Grzegorz Sowa, „Comarch Technologies“ viceprezidentas.

„Saugumo priemonės yra visų mūsų sprendimų pagrindas. Mes tikime, kad unikalūs ir puikiai išplėtoti „Comarch tPro“ sprendimai užtikrins dar geresnę naudotojų patirtį finansinėms institucijoms, įgyvendinant elektroninės tapatybės sprendimus. Mes labai vertiname „Comarch“ lankstumą bei požiūrį į partnerius. Tai padeda užtikrinti, kad galėsime kokybiškai ir greitai patenkinti mūsų klientų poreikius“, teigė Arnoldas Jankūnas, ETRONIKA vadovas.

Daugiau informacijos apie „Comarch tPro“ produktus galima rasti tPro produktų puslapyje.

Susisiekite su mumis

Atsiųskite mums el. laišką naudodami žemiau esančią formą.
Atsiųskite mums el. laišką naudodami žemiau esančią formą.

    *Paspaudę „Siųsti“ sutinkate, kad Jūsų asmens duomenys (el. pašto adresas ir užklausoje pateikti duomenys) būtų renkami ir tvarkomi siekiant atsakyti į Jūsų pateiktą užklausą. Pagal Bendrovės privatumo politiką ši informacija bus saugoma tol, kol bus išnagrinėta užklausa, ir ne ilgiau nei 2 metus nuo jos pateikimo. Jūs visada galite atšaukti savo sutikimą el. paštu [email protected].