Estijos „Andmevara AS“ turi naują vadovą

Investicijų į informacijos technologijų verslus bendrovės „INVL Technology“ valdoma Estijos IT įmonė „Andmevara AS” pranešė apie vadovų komandos pokyčius.

Giedrius Cvilikas paskirtas naujuoju „Andmevara AS” direktoriumi, jis pakeitė iki šiol šias pareigas ėjusį Andrus Kõre. G. Cvilikas taip pat yra kitos „INVL Technology“ valdomos bendrovės UAB „Vitma” direktorius.

Naujasis „Andmevara AS” direktorius turi ilgametę įmonių valdymo bei verslo vystymo patirtį. G. Cvilikas baigė bakalauro studijas Kauno technologijos universitete bei magistro studijas Sent Klaudo universitete, JAV (angl. St. Cloud State University).
 

„Andmevara AS” yra informacinių technologijų bendrovė, teikianti programinės įrangos vystymo, skaitmenizavimo ir įvairius IT sprendimus vietos valdžios institucijoms. Bendrovė taip pat teikia priežiūros ir klientų aptarnavimo paslaugas. „Andmevara“ aktyviai prisideda prie Estijos e. Vyriausybės projekto įgyvendinimo ir aptarnauja daugelį Estijos viešojo sektoriaus organizacijų. Ji teikia parengtus naudoti programinės įrangos produktus savivaldos ir vyriausybinėms institucijoms. Nuo 2002 iki 2015 metų bendrovė tvarkė Estijos gyventojų registrą, kuris, siekiant konsoliduoti tam tikras valstybės IT funkcijas, nuo 2016 metų perduotas Estijos IT ir vystymo centrui prie Vidaus reikalų ministerijos (SMIT). „Andmevara“ taip pat turi antrinę įmonę Moldovoje.

Bendrovė yra valdoma Nasdaq Vilnius listinguojamos investicijų į informacinių technologijų verslus bendrovės UTIB „INVL Technology", kurios įmonės veikia klasterio pagrindu ir įgyvendina bendrus projektus daugiau kaip 50-yje pasaulio šalių.

Susisiekite su mumis

Atsiųskite mums el. laišką naudodami žemiau esančią formą.
Atsiųskite mums el. laišką naudodami žemiau esančią formą.

    *Paspaudę „Siųsti“ sutinkate, kad Jūsų asmens duomenys (el. pašto adresas ir užklausoje pateikti duomenys) būtų renkami ir tvarkomi siekiant atsakyti į Jūsų pateiktą užklausą. Pagal Bendrovės privatumo politiką ši informacija bus saugoma tol, kol bus išnagrinėta užklausa, ir ne ilgiau nei 2 metus nuo jos pateikimo. Jūs visada galite atšaukti savo sutikimą el. paštu [email protected].