„Enlight Research“ trečiojo ketvirčio apžvalga: „INVL Technology“ pajamos augo

Investicinių apžvalgų bendrovė „Enlight Research“ parengė biržoje platinamo privataus kapitalo fondo „INVL Technology“ šių metų trečiojo ketvirčio finansinių rezultatų analizę. Analizėje skelbiama, kad antrą ketvirtį iš eilės „INVL Technology“ pajamos stabiliai auga ir, lyginant su ankstesniu laikotarpiu, jos išaugo 22 proc. Anot „Enlight Research“, tai dar vienas įrodymas, kad pandemijos metu technologijų sektorius gali augti.

„Pajamų augimas nepriklauso nuo veiksnių, susijusių su buvimu namuose, kaip pvz. „Netflix“ arba „Zoom“, daugiausia tai lėmė kibernetinis saugumas ir išaugusi IT infrastruktūros sprendimų paklausa. Taigi, pasibaigus pandemijai, mes numatome augimo pagreitį, nes tai leis atnaujinti naujų produktų pardavimą esamiems ir naujiems klientams“, – teigiama lapkričio mėnesio apžvalgoje.

„Enlight Research“ yra bendrovių užsakymu atliekamų investicijų apžvalgų bendrovė, siekianti pateikti aukštos kokybės analizes, kurias investuotojai galėtų naudoti siekdami susiformuoti savo investicinius sprendimus. Bendrovė suteikia galimybę naudotis jos apžvalgomis nemokamai visiems investuotojams, taip pat skatina juos naudoti įvairius – ir mokamus, ir tradicinius tyrimus bei taip priimti savo sprendimus dėl investicijų. Bendrovės vyriausi analitikai turi ne mažiau kaip 20 metų analizių rengimo patirties.

„INVL Technology“ užsakymu parengta „Enlight Research“ analizė nėra investicinis tyrimas. Ši apžvalga yra parengta informaciniais tikslais ir negali būti vertinama kaip siūlymas parduoti ar pirkti akcijas. Atsakomybę dėl tokio sprendimo prisiima investuotojas.

Su visa „Enlight research“ analize anglų kalba susipažinti galite čia: https://research.enlightresearch.net/ViewReport.action?resLibId=88241&&&forwardAction=ViewReport

Susisiekite su mumis

Atsiųskite mums el. laišką naudodami žemiau esančią formą.
Atsiųskite mums el. laišką naudodami žemiau esančią formą.

    *Paspaudę „Siųsti“ sutinkate, kad Jūsų asmens duomenys (el. pašto adresas ir užklausoje pateikti duomenys) būtų renkami ir tvarkomi siekiant atsakyti į Jūsų pateiktą užklausą. Pagal Bendrovės privatumo politiką ši informacija bus saugoma tol, kol bus išnagrinėta užklausa, ir ne ilgiau nei 2 metus nuo jos pateikimo. Jūs visada galite atšaukti savo sutikimą el. paštu [email protected].