„Enlight Research“: „INVL Technology“ įmonių pirmojo pusmečio pajamos ir pelnas viršijo lūkesčius

Bendrovė „Enlight Research“ parengė biržoje kotiruojamos investicijų į informacinių technologijų verslus bendrovės „INVL Technology“ 2023 metų pirmojo pusmečio finansinių rezultatų analizę.

„Enlight Research“ apžvalgoje teigiama, kad „INVL Technology“ portfelių įmonių pajamos ir pelnas viršijo analitikų lūkesčius. Bendrovės grynųjų aktyvų vertės (GAV) nuolaida yra rekordiškai didelė – apie 38 proc., palyginti su ilgalaikiu 21 proc. vidurkiu nuo 2017 metų, nurodama apžvalgoje.

„Pagal bazinį scenarijų mes didiname tikrosios vertės už akciją kainą iki 3,34 eurų (anksčiau – 3,15 eurų), palyginti su naujausia paskelbta 3,14 eurų grynąja verte, – teigiama „Enlight Research“ apžvalgoje. – Numatome, kad prognozuojamu 2023-2025 metų laikotarpiu grynoji turto vertė ir toliau bus teigiama.“

„Enlight Research“ teikia privatiems ir instituciniams investuotojams investicijų analizes, kurias investuotojai galėtų naudoti siekdami susiformuoti savo investicinius sprendimus. Bendrovė suteikia galimybę naudotis jos apžvalgomis nemokamai visiems investuotojams, taip pat skatina juos naudoti įvairius – ir mokamus, ir tradicinius tyrimus bei taip priimti savo sprendimus dėl investicijų. Bendrovės vyriausi analitikai turi ne mažiau kaip 20 metų analizių rengimo patirties.

„INVL Technology“ užsakymu parengta „Enlight Research“ analizė nėra investicinis tyrimas. Ši apžvalga yra parengta informaciniais tikslais ir negali būti vertinama kaip siūlymas parduoti ar pirkti akcijas. Atsakomybę dėl tokio sprendimo prisiima investuotojas.

„INVL Technology“ valdo kibernetinio saugumo bendrovę „NRD Cyber Security“, GovTech bendrovę „NRD Companies“ ir Baltijos šalių IT bendrovę „Novian“.

„INVL Technology“ – uždaro tipo investicinė bendrovė, kotiruojama biržos „Nasdaq Vilnius“ papildomame sąraše (INC1L). Ją valdo investicijų valdymo bendrovė „INVL Asset Management“. „INVL Technology“ investicijos bus realizuotos iki 2026 metų liepos 14 dienos, ir lėšos išmokėtos akcininkams, o fondas baigs veiklą.

Asmuo, įgaliotas suteikti papildomą informaciją:
Kazimieras Tonkūnas
UTIB „INVL Technology“ vadovaujantis partneris
El. paštas [email protected]

 


Enlight Research INVL Technology 2023 Q2.pdf

Susisiekite su mumis

Atsiųskite mums el. laišką naudodami žemiau esančią formą.
Atsiųskite mums el. laišką naudodami žemiau esančią formą.

    *Paspaudę „Siųsti“ sutinkate, kad Jūsų asmens duomenys (el. pašto adresas ir užklausoje pateikti duomenys) būtų renkami ir tvarkomi siekiant atsakyti į Jūsų pateiktą užklausą. Pagal Bendrovės privatumo politiką ši informacija bus saugoma tol, kol bus išnagrinėta užklausa, ir ne ilgiau nei 2 metus nuo jos pateikimo. Jūs visada galite atšaukti savo sutikimą el. paštu [email protected].