„Enlight Research“ apžvalga: „INVL Technology“ antrojo ketvirčio rezultatai rodo, kad technologijų sritis gali augti ir per pandemiją

Investicinių apžvalgų bendrovė „Enlight Research“ parengė bendrovės „INVL Technology“ šių metų antrojo ketvirčio finansinių rezultatų analizę. Rugsėjo 8 dieną paskelbtoje investicijų į informacinių technologijų verslus bendrovės „INVL Technology“ apžvalgoje analizuojami valdomų įmonių šių metų antrojo ketvirčio ir ilgesnio laikotarpio finansiniai rodikliai, jos lyginamos su kitų rinkos žaidėjais.

Ši apžvalga seka šių metų gegužę paskelbtą išsamią pristatymo apžvalgą, taip pat atliktą bendrovės užsakymu.

„Biržoje platinamo privataus kapitalo fondo „INVL Technology“ antrojo ketvirčio rezultatai pateikė dar vieną įrodymą, kad technologijų sritis gali augti ir per pandemiją, nes ir pardavimai, ir pelnas šiuo laikotarpiu didėjo“, – teigiama rugsėjo apžvalgoje.

„Enlight Research“ yra bendrovių užsakymu atliekamų investicijų apžvalgų bendrovė, siekianti pateikti aukštos kokybės analizes, kurias investuotojai galėtų naudoti siekdami susiformuoti savo investicinius sprendimus. Bendrovė suteikia galimybę naudotis jos apžvalgomis nemokamai visiems investuotojams, taip pat skatina juos naudoti įvairius – ir mokamus, ir tradicinius tyrimus bei taip priimti savo sprendimus dėl investicijų. Bendrovės vyriausi analitikai turi ne mažiau kaip 20 metų analizių rengimo patirties.

„INVL Technology“ užsakymu parengta „Enlight Research“ analizė nėra investicinis tyrimas. Ši apžvalga yra parengta informaciniais tikslais ir negali būti vertinama kaip siūlymas parduoti ar pirkti akcijas. Atsakomybę dėl tokio sprendimo prisiima investuotojas.

Su visu analizės „Technologijos ir toliau auga“ tekstu anglų kalba susipažinti galite čia: https://research.enlightresearch.net/jsp/demoLogin.jsp?key=3512&x=aabbcc&resLibId=88166

Susisiekite su mumis

Atsiųskite mums el. laišką naudodami žemiau esančią formą.
Atsiųskite mums el. laišką naudodami žemiau esančią formą.

    *Paspaudę „Siųsti“ sutinkate, kad Jūsų asmens duomenys (el. pašto adresas ir užklausoje pateikti duomenys) būtų renkami ir tvarkomi siekiant atsakyti į Jūsų pateiktą užklausą. Pagal Bendrovės privatumo politiką ši informacija bus saugoma tol, kol bus išnagrinėta užklausa, ir ne ilgiau nei 2 metus nuo jos pateikimo. Jūs visada galite atšaukti savo sutikimą el. paštu [email protected].