DPD duomenų centras perkeltas į Lietuvą

IT kritinės infrastruktūros paslaugų bendrovė BAIP perkėlė siuntų pristatymo kompanijos DPD duomenų centrą ir verslo valdymo aplikaciją iš Latvijos į Lietuvą. Nuo šiol Lietuvoje esančiu duomenų centru ir čia veikiančia verslo valdymo sistema naudojasi visi Baltijos šalyse veikiantys DPD padaliniai.

Nusprendus atnaujinti ir centralizuoti kritinę IT infrastruktūrą, trijose Baltijos šalyse veikiantys DPD padaliniai sutartinai pasirinko Lietuvą dėl gerai išvystytų duomenų centrų bei su jais susijusios infrastruktūros ir paskelbė kritinės IT infrastruktūros migracijos konkursą visose trijose Baltijos šalyse. Konkursą laimėjusi BAIP atliko esamos IT infrastruktūros analizę ir pasiūlė centralizuoto duomenų centro sprendimą su rezerviniu duomenų centru, bei užtikrino aukštą duomenų prieinamumą netikėto gedimo atveju. BAIP taip pat atliko IT infrastruktūros diegimo ir verslo aplikacijos migracijos darbus.

„Su DPD bendradarbiaujame kurį laiką, prižiūrime bendrovės kritinę IT infrastruktūrą, todėl džiaugiamės, kad klientas patikėjo mums šį atsakingą darbą. Migracijos procesas turėjo vykti itin sklandžiai, kad nesutriktų 24 val. per parą vykdomos operacijos visuose Baltijos šalių padaliniuose“, – sakė Gytis Umantas, BAIP generalinis direktorius.

Duomenų ir verslo valdymo aplikacijos migracija buvo sėkmingai įvykdyta per vieną savaitgalį. Pabaigusi migracijos darbus, BAIP vykdo centralizuotos IT infrastruktūros priežiūrą.

UAB BAIP – kritinės IT infrastruktūros paslaugų bendrovė, teikianti infrastruktūros strategijos ir architektūros sprendimus, programinę, kompiuterinę įrangą, IT saugos ir aptarnavimo paslaugas. Bendrovė įgyvendina sudėtingus migracijos, sistemų diegimo ir duomenų atstatymo projektus bei užtikrina IT sistemų atsparumą. Įmonė priklauso BAIP grupei, valdančiai IT bendroves „Acena“, „NRD“, Norway Registers Development AS, Norway Registers Development East Africa Limited ir NRD CS.

DPD tinklas – vienas iš tarptautinių siuntų pervežimo paslaugų lyderių, per dieną gabenantis 2,5 mln. siuntų. Tai našiausias Europoje kelių tinklas, apimantis 800 terminalų. Juo 24 tūkst. darbuotojų ir 18 tūkst. transporto priemonių siuntas pristato į 230 pasaulio šalių.

Daugiau informacijos suteiks:
Goda Smilingytė, rinkodaros vadovė
El. paštas: [email protected] Tel.: 8 618 18822

Susisiekite su mumis

Atsiųskite mums el. laišką naudodami žemiau esančią formą.
Atsiųskite mums el. laišką naudodami žemiau esančią formą.

    *Paspaudę „Siųsti“ sutinkate, kad Jūsų asmens duomenys (el. pašto adresas ir užklausoje pateikti duomenys) būtų renkami ir tvarkomi siekiant atsakyti į Jūsų pateiktą užklausą. Pagal Bendrovės privatumo politiką ši informacija bus saugoma tol, kol bus išnagrinėta užklausa, ir ne ilgiau nei 2 metus nuo jos pateikimo. Jūs visada galite atšaukti savo sutikimą el. paštu [email protected].