Dėl oficialaus siūlymo supirkti AB „INVL Technology“ akcijas įgyvendinimo

AB „Invalda INVL” pranešė, kad per oficialų siūlymą AB “INVL Technology” akcijoms supirkti buvo pasiūlytos 47 paprastosios vardinės AB „INVL Technology“ akcijos, už kurias „Invalda INVL“ sumokės 75,67 eurų (be tarpininkavimo mokesčio). Už akcijas bus atsiskaityta 2015 m. birželio 8 d.

Įgyvendinus oficialų siūlymą „Invalda INVL“ valdys 504 509 AB “INVL Technology” akcijas, kurios sudaro 8,25 proc. AB “INVL Technology” kapitalo ir balsų.

Iš viso siūlyta supirkti 414 034 paprastąsias vardines 0,29 euro nominalios vertės akcinės bendrovės „INVL Technology“, kurios kodas 300893533, akcijų, kurių ISIN kodas LT0000128860, kas sudaro 6,771 proc. visų akcinės bendrovės „INVL Technology“ išleistų akcijų skaičiaus ir suteikia tiek pat balsų.

         Asmuo, įgaliotas suteikti papildomą informaciją:
         Direktorius
         Kazimieras Tonkūnas
         El.paštas [email protected]

Susisiekite su mumis

Atsiųskite mums el. laišką naudodami žemiau esančią formą.
Atsiųskite mums el. laišką naudodami žemiau esančią formą.

    *Paspaudę „Siųsti“ sutinkate, kad Jūsų asmens duomenys (el. pašto adresas ir užklausoje pateikti duomenys) būtų renkami ir tvarkomi siekiant atsakyti į Jūsų pateiktą užklausą. Pagal Bendrovės privatumo politiką ši informacija bus saugoma tol, kol bus išnagrinėta užklausa, ir ne ilgiau nei 2 metus nuo jos pateikimo. Jūs visada galite atšaukti savo sutikimą el. paštu [email protected].