Dalis premijų „INVL Technology“ valdomų įmonių darbuotojams bus mokama akcijomis

Investicijų į informacinių technologijų verslus „INVL Technology“ valdomų įmonių darbuotojai dalį premijų gaus „INVL Technology“ akcijomis.

„Norime, kad „INVL Technology“ investuotojų ir valdomų įmonių darbuotojų tikslai būtų suderinti. Jei valdomų įmonių vertė augs, didės ir „INVL Technology“ akcijų kaina, o sukurta verte dalinsis tiek akcininkai, tiek darbuotojai“, – sakė „INVL Asset Management“ UTIB „INVL Technology“ vadovaujantis partneris Kazimieras Tonkūnas.

„INVL Technology“ investicinis komitetas motyvavimo akcijomis tvarką patvirtino 2017 m. gegužės 18 dieną.

Numatoma, kad akcijomis bus išmokama iki 30 proc. darbuotojams skirtų priedų. „INVL Technology“ akcijos bus perkamos biržoje paskelbus audituotus rezultatus bei grynąją aktyvų vertę. Nustatyta, kad už akcijas bus mokama ne daugiau nei vienai akcijai tenkanti nuosavo kapitalo vertė.

Asmuo, įgaliotas suteikti papildomą informaciją:

Kazimieras Tonkūnas
UTIB „INVL Technology“ vadovaujantis partneris
El. paštas [email protected]

Susisiekite su mumis

Atsiųskite mums el. laišką naudodami žemiau esančią formą.
Atsiųskite mums el. laišką naudodami žemiau esančią formą.

    *Paspaudę „Siųsti“ sutinkate, kad Jūsų asmens duomenys (el. pašto adresas ir užklausoje pateikti duomenys) būtų renkami ir tvarkomi siekiant atsakyti į Jūsų pateiktą užklausą. Pagal Bendrovės privatumo politiką ši informacija bus saugoma tol, kol bus išnagrinėta užklausa, ir ne ilgiau nei 2 metus nuo jos pateikimo. Jūs visada galite atšaukti savo sutikimą el. paštu [email protected].