CORRECTION: AB „INVL Technology“ pranešimas apie galutinę siūlymo kainą, galutinį išplatintų akcijų skaičių ir apie jų paskirstymą

Patikslintas paskirstytų akcijų skaičius, nurodytas 3 punkte.

2015 m. liepos 7 d. AB „INVL Technology“ (toliau – Bendrovė) valdyba, remdamasi 2015 m. balandžio 10 d. Bendrovės neeilinio visuotinio akcininkų susirinkimo sprendimais dėl įstatinio kapitalo didinimo papildomais akcijas pasirašančių asmenų įnašais (toliau – Sprendimai), taip pat atsižvelgdama į naujai išleidžiamų Bendrovės akcijų siūlymo organizatoriaus AB banko „Finasta“ rekomendaciją, be kita ko, nusprendė:

1) nustatyti, kad Bendrovės paprastųjų vardinių akcijų, išleidžiamų įgyvendinant Sprendimus, galutinė emisijos (siūlymo) kaina yra lygi 1,65 EUR (toliau – Siūlymo kaina) už vieną naujai išleidžiamą akciją (toliau – Naujos akcijos), kuri yra vienoda tiek esamiems akcininkams, tiek ir mažmeniniams bei instituciniams investuotojams;

2) nustatyti, kad galutinis Naujų akcijų, išleidžiamų įgyvendinant Sprendimus, skaičius yra 6 060 607;

3) paskirstyti Naujas akcijas už aukščiau nurodytą nustatytą Siūlymo kainą taip: (i) 2 735 489 vnt. akcijų paskirstomi esamiems Bendrovės akcininkams, buvusiais akcininkais 2015 m. birželio 26 d. pabaigoje, (ii) 2 314 294   vnt. – mažmeniniams investuotojams ir (iii) 1 010 824 vnt. – instituciniams investuotojams.

Bendrovė taip pat informuoja, kad Naujas akcijas (850 000 vnt.) pasirašęs vienas iš pagrindinių Bendrovės akcininkų AB „Invalda INVL“ jas apmokėjo įskaitydamas priešpriešinius vienarūšius reikalavimus, kylančius iš paskolos sutarčių, sudarytų su Bendrove (1 402 500 EUR sumai).

         Kazimieras Tonkūnas
         Direktorius
         El. paštas [email protected]

Susisiekite su mumis

Atsiųskite mums el. laišką naudodami žemiau esančią formą.
Atsiųskite mums el. laišką naudodami žemiau esančią formą.

    *Paspaudę „Siųsti“ sutinkate, kad Jūsų asmens duomenys (el. pašto adresas ir užklausoje pateikti duomenys) būtų renkami ir tvarkomi siekiant atsakyti į Jūsų pateiktą užklausą. Pagal Bendrovės privatumo politiką ši informacija bus saugoma tol, kol bus išnagrinėta užklausa, ir ne ilgiau nei 2 metus nuo jos pateikimo. Jūs visada galite atšaukti savo sutikimą el. paštu [email protected].