Bendrovei „Acena” už verslo efektyvumo didinimą – „Microsoft“ pripažinimas

INVL Technology bendrovė „Acena“, siūlanti debesijos ir verslo valdymo sprendimus, sulaukė tarptautinio „Microsoft“ pripažinimo. Ją kasmetiniuose pasauliniuose apdovanojimuose komisija išrinko „Microsoft“ metų partneriu Lietuvoje.

 

Šiemet „Microsoft“ partnerių apdovanojimuose 43 kategorijose varžėsi daugiau nei 2,3 tūkst. bendrovių iš 108 skirtingų šalių. Komisija vertino, kokią vertę nominantai sukūrė savo klientams bei kokią įtaką rinkai darė jų sprendimai. „Acena“ buvo viena pirmųjų bendrovių Lietuvoje, pradėjusių siūlyti „Office 365“ technologijomis paremtus verslo valdymo sprendimus.

 

„Džiaugiamės galėdami vadinti „Acena“ mūsų metų šalies partneriu Lietuvoje. Tai puikus pavyzdys „Microsoft“ partnerių bendruomenėje, kai puikus darbas ir didelis ryžtas sukuria išskirtinę vertę vartotojams“, – sako Phil Sorgen, „Microsoft Worldwide Partner Group“ viceprezidentas.

 

„Šis įvertinimas mus paskatins savo klientams kurti dar didesnę vertę. Jau dabar pastebime, jog klientai, įdiegę mūsų plėtojamus sprendimus, savo sąnaudas sumažina 10-20 proc., o darbuotojų efektyvumas, gavus modernius darbo įrankius, išauga dešimtadaliu“, – teigia Marius Leščinskas, „Acena“ direktorius.

 

Pavyzdžiui, praėjusiais metais „Acena“ įdiegė „Office 365“ sprendimą didžiausiai šalies transporto infrastruktūros projektavimo bendrovei „Kelprojektas“. Tai padėjo užtikrinti, jog el. laiškai, darbuotojų kalendoriai ir darbui svarbūs dokumentai būtų pasiekiami iš bet kurio darbuotojo įrenginio, nepriklausomai nuo jo buvimo vietos. „Sprendimas užtikrino nepertraukiamą įmonei svarbių sistemų veikimą bei leido tokį rezultatą pasiekti mažesnėmis išlaidomis, palyginti su analogiškais sprendimais, ir suteikė daugiau lankstumo, keičiantis verslo poreikiams“, – sako M. Leščinskas.

 

Apie „Acena“:

„Acena“ Lietuvoje teikia sprendimus, pagrįstus „Azure“ debesų kompiuterijos platforma bei „Office 365“ technologija. Bendrovė kasmet aptarnauja daugiau kaip 70 verslo ir valstybinių organizacijų Lietuvoje ir įgyvendina projektus Baltijos šalyse bei Rytų Europoje. Pagrindinis bendrovės akcininkas – AB „INVL Technology“. Tai vienintelė tokio pobūdžio bendrovė Lietuvoje, veikianti kaip fondas ir investuojanti į IT įmones bei listinguojama „Nasdaq Baltic“ biržoje. Šiuo metu didžiausios „INVL Technology“ investicijos apima įmones Lietuvoje, Norvegijoje, Tanzanijoje ir Ugandoje: „Norway Registers Development“ AS su antrinėmis UAB „NRD“, „NRD East Africa“ Ltd bei „Infobank Uganda“ Ltd, UAB BAIP, UAB „Acena“ ir UAB NRD CS. Įmonės veikia klasterio pagrindu ir įgyvendina bendrus projektus daugiau kaip 50 pasaulio šalių.

 

Apie „Microsoft“:

1975 metais įkurta korporacija „Microsoft“ (Nasdaq „MSFT“) yra pasaulinė programinės įrangos, IT paslaugų ir sprendimų, padedančių efektyviau išnaudoti asmenines bei verslo galimybes, lyderė. 2003 metais Lietuvoje įsteigtas vietinis korporacijos padalinys – UAB „Microsoft Lietuva“, kuris organizuoja programinės įrangos platinimą ir įgyvendina infrastruktūrinius IT projektus valstybiniame sektoriuje bei visų dydžių verslo įmonėse. „Microsoft Lietuva“ taip pat aktyviai vykdo socialiai atsakingas programas, bendradarbiaudama su Lietuvos Švietimo ir mokslo ministerija, aljansu „Langas į ateitį“ bei kitomis nevyriausybinėmis organizacijomis.

 

Daugiau informacijos:

Martynas Pasiliauskas, „Integrity PR“

+370 620 41065, [email protected]

 

 

Susisiekite su mumis

Atsiųskite mums el. laišką naudodami žemiau esančią formą.
Atsiųskite mums el. laišką naudodami žemiau esančią formą.

    *Paspaudę „Siųsti“ sutinkate, kad Jūsų asmens duomenys (el. pašto adresas ir užklausoje pateikti duomenys) būtų renkami ir tvarkomi siekiant atsakyti į Jūsų pateiktą užklausą. Pagal Bendrovės privatumo politiką ši informacija bus saugoma tol, kol bus išnagrinėta užklausa, ir ne ilgiau nei 2 metus nuo jos pateikimo. Jūs visada galite atšaukti savo sutikimą el. paštu [email protected].