BAIP teiks IT infrastruktūros palaikymo paslaugas Energetikos ministerijai  

Laimėjusi viešąjį konkursą, kritinės IT infrastruktūros įmonė BAIP pasirašė sutartį su LR Energetikos ministerija, pagal kurią teiks IT infrastruktūros palaikymo ir remonto paslaugas.

BAIP užtikrins sklandų Lietuvos Respublikos energetikos ministerijos IT infrastruktūros funkcionavimą, informacijos saugumą ir prieinamumą, reaguos į gedimus, incidentus bei atliks reikalingus veiksmus galimų problemų prevencijai.

Energetikos ministerija BAIP patikėjo kompiuterinių darbo vietų, spausdinimo, kopijavimo ir skenavimo įrenginių, tarnybinių stočių ir tinklo priežiūrą, nepertraukiamos veiklos užtikrinimą bei mobiliųjų įrenginių valdymą.

Susisiekite su mumis

Atsiųskite mums el. laišką naudodami žemiau esančią formą.
Atsiųskite mums el. laišką naudodami žemiau esančią formą.

    *Paspaudę „Siųsti“ sutinkate, kad Jūsų asmens duomenys (el. pašto adresas ir užklausoje pateikti duomenys) būtų renkami ir tvarkomi siekiant atsakyti į Jūsų pateiktą užklausą. Pagal Bendrovės privatumo politiką ši informacija bus saugoma tol, kol bus išnagrinėta užklausa, ir ne ilgiau nei 2 metus nuo jos pateikimo. Jūs visada galite atšaukti savo sutikimą el. paštu [email protected].