BAIP tapo DELL Premier partneriu Lietuvoje

IT sektoriuje stiprios partnerystės su techninės ir programinės įrangos gamintojais yra itin svarbios konkurencingumui ir teikiamų paslaugų kokybei. Klientas, atsižvelgdamas į IT paslaugų teikėjo partnerystes ir jų lygius, gali įvertinti, kiek gilaus išmanymo tikėtis iš įmonės personalo, galimybes gauti konkurencingas kainas ir, prireikus, greitą bei kokybišką techninį įrangos palaikymą (diegimą, priežiūrą, remontą).

BAIP nuosekliai dirba plėsdamas ir stiprindamas savo partnerių tinklą. Naujausias to rezultatas – vasaros pabaigoje įgytas DELL Premier statusas. Tai aukščiausio lygio partnerystė apimanti visus kritinės IT infrastruktūros elementus: tinklų (BAIP vieninteliai turi visose Baltijos šalyse), serverių, duomenų saugyklų ir duomenų apdorojimo bei analizės (BigData and analytics) kompetencijas.

„Nors IT paslaugos vis labiau koncentruojasi į strateginių sprendimų organizacijoms siūlymą, kiekviena kritinė IT infrastruktūra ir jos dizainas remiasi tinkamai parinkta, kokybiška ir kliento poreikius atitinkančia technine įranga. Dabartinės mūsų turimos DELL kompetencijos leis pasiūlyti aukščiausios kokybės kompleksinius sprendimus duomenų centrams – turime tam visų reikalingų kompetencijų portfelį“ – teigė BAIP Generalinis direktorius Gytis Umantas.

Rėdas Šimelis, DELL verslo vystymo vadovas, vardindamas Premier partnerystės naudas BAIP klientams, išskyrė kelis aspektus: „Visų pirma, tai reiškia greitį pristatant užsisakytą įrangą ir geresnes kainas.  Visų antra, partnerystė suteikiama tik pasiekus tinkamą kompetencijos lygį, įgijus žinias ir išlaikius reikiamus sertifikatus. Tai reiškia, kad  su visais DELL verslo (enterprise) produktais, ne tik mokame dirbti, juos puikiai pažįstame, bet sugebame juos tinkamai parinkti, įdiegti, prižiūrėti  ir tam turime kompetenciją, patvirtintą sertifikatais ir partnerystės lygiu. Galiausiai, kaip Dell Premier partneris turime tiesioginį priėjimą prie didelės techninių dokumentų, geriausių praktikų, brėžinių (blueprints) duomenų bazės. Taip pat prie viso pasaulio geriausių ir sprendimų architektūrų, juos kūrusių pasaulinio lygio DELL inžinierių resursų, todėl siūlomi sprendimai dažniausiai jau yra patikrinti praktikoje.“

Susisiekite su mumis

Atsiųskite mums el. laišką naudodami žemiau esančią formą.
Atsiųskite mums el. laišką naudodami žemiau esančią formą.

    *Paspaudę „Siųsti“ sutinkate, kad Jūsų asmens duomenys (el. pašto adresas ir užklausoje pateikti duomenys) būtų renkami ir tvarkomi siekiant atsakyti į Jūsų pateiktą užklausą. Pagal Bendrovės privatumo politiką ši informacija bus saugoma tol, kol bus išnagrinėta užklausa, ir ne ilgiau nei 2 metus nuo jos pateikimo. Jūs visada galite atšaukti savo sutikimą el. paštu [email protected].