BAIP tapo Cyber Security Summit 2014 rėmėju

BAIP remia ketvirtąją kasmetinę kibernetinės saugos konferenciją Cyber Security Summit 2014, vyksiančią Prahoje š.m. balandžio 9–10 dienomis. Konferenciją organizuoja Europos Verslo konferencijų grupė (European Business Conferences Group – EBCG) kartu su nepelno siekiančiomis tarptautinėmis informacijos saugumo organizacijomis The Open Web Application Security Project (OWASP) ir The Information Systems Security Association (ISSA).
 
Konferencijos metu vyksiančioje parodoje BAIP pristatys savo patirtį ir paslaugas kompleksinių informacinių sistemų atsparumui užtikrinti. Taip pat BAIP demonstruos kibernetinės gynybos sprendimus ir paslaugas, vystomas kartu su kita BAIP grupės įmone NRD CS: išankstinio perspėjimo sistemas bei modernias kovos su e. nusikaltimais platformas (centralizuotas IT tyrimų laboratorijas, skaitmeninės erdvės turinio stebėjimo ir analizės sistemas).

Cyber Security Summit 2014 yra suskirstytas į 3 atskiras sesijas: „Nacionalinis saugumas ir vyriausybė kibernetiniame kare”, „Kibernetinis saugumas finansų sektoriuje” ir „Energetikos ir komunalinių paslaugų sektoriai kibernetinių atakų taikiklyje”.

Konferencijos metu bus aptartos šios problemos:

•  Kaip atremti kibernetines atakas išlaikant verslo veiksnumą;
•  Kaip įmonei sutaupyti milijonus naudojant efektyvias etiško įsilaužimo technikas;
•  Speciali technika, kurią būtina žinoti norint apsiginti nuo naujausių ir sudėtingiausių kibernetinių atakų;
• Kaip išvystyti efektyvią viešojo – privataus sektoriaus partnerystę tam, kad apsaugotumėte savo kritinę infrastruktūrą. 

Renginio akcentai:

•  Pasirengimo konferencijai dirbtuvės, kurių dalyviai galės tiesiogiai stebėti kibernetinę ataką;
•  Unikali Nokia atvejo analizė, kurios metu bus pademonstruota, kad yra įmanoma išmatuoti kibernetinį saugumą ir paaiškinta, kaip tai padaryti;
•  Viešojo ir privataus sektoriaus partnerystės kritiškumas infrastruktūros apsaugai. Įkvėpimo sėmimasis iš gerųjų praktikų.
Konferencija skirta aukščiausiojo lygio IT saugumo vadovams. 2013 metais renginys pritraukė daugiau kaip 130 kibernetinės gynybos ekspertų iš visos Europos.

BAIP dalyvauja parodoje pagal projektą „UAB BAIP eksporto apimčių didinimas“, remiamą priemonės „Naujos galimybės“, finansuojamos Europos regioninės plėtros fondo. ES parama pagal Ekonomikos augimo veiksmų programos priemonę „Naujos galimybės“ skirta finansuoti veiklas, susijusias su įmonės ir jos produkcijos pristatymu užsienyje vykstančiose tarptautinėse parodose.

Susisiekite su mumis

Atsiųskite mums el. laišką naudodami žemiau esančią formą.
Atsiųskite mums el. laišką naudodami žemiau esančią formą.

    *Paspaudę „Siųsti“ sutinkate, kad Jūsų asmens duomenys (el. pašto adresas ir užklausoje pateikti duomenys) būtų renkami ir tvarkomi siekiant atsakyti į Jūsų pateiktą užklausą. Pagal Bendrovės privatumo politiką ši informacija bus saugoma tol, kol bus išnagrinėta užklausa, ir ne ilgiau nei 2 metus nuo jos pateikimo. Jūs visada galite atšaukti savo sutikimą el. paštu [email protected].