BAIP prisidėjo prie JAV kompanijos IT kompetencijų centro plėtros Lietuvoje

Kritinės IT infrastruktūros paslaugų bendrovė BAIP įrengė daugiau kaip 200 darbo vietų amerikiečių sveikatos apsaugos technologijų kompanijos „Intermedix Corporation“ paslaugų centrui, kuris šiais metais buvo įsteigtas Kaune. Centre bus teikiamos įvairios paslaugos ir technologiniai sprendimai JAV medicinos įstaigoms.

„Intermedix Lietuva“, kurios paslaugų centras Lietuvoje buvo atidarytas su tikslu optimizuoti teikiamas paslaugas ir efektyviau tenkinti klientų poreikius, pasirinko BAIP kaip vieną pagrindinių IT įrangos tiekėjų. Bendrovė JAV korporacijos padaliniui Lietuvoje įrengė kompiuterines darbo vietas, tiekė programinę įrangą, serverių bei tinklo įrangą. „Intermedix“ pasirinko DELL kompanijos sprendimus, BAIP yra sertifikuotas šio gamintojo prekybos ir serviso partneris.

„Šio projekto išskirtinumas – standartizuotos darbo vietos, įrengtos pagal VDI (virtual desktop infrastructure) technologiją. Tai tokia darbo vieta, kurioje yra tik monitorius ir klaviatūra, o duomenys ir operacinė sistema veikia centralizuotame serveryje. Lietuvoje kol kas dar retai naudojamas sprendimas yra labai šiuolaikiškas, užtikrinantis duomenų saugumą, supaprastinantis darbo vietų priežiūrą ir valdymą bei optimizuojantis serverių resursus.“ – pasakoja BAIP generalinis direktorius Gytis Umantas.

„Esame labai patenkinti bendradarbiavimu su BAIP, kuri gali patenkinti daugelį mūsų poreikių susijusių su kompiuterine ir programine technika. BAIP, kaip pagrindinis mūsų kompiuterinės įrangos tiekėjas, pilnai pateisina mūsų lūkesčius ir į juos dedamas viltis.“ Lukas Jankauskas, Paslaugų centro direktorius.

UAB BAIP – kritinės IT infrastruktūros paslaugų bendrovė, teikianti infrastruktūros strategijos ir architektūros sprendimus, programinę, kompiuterinę įrangą, IT saugos ir aptarnavimo paslaugas. Bendrovė įgyvendina sudėtingus migracijos, sistemų diegimo ir duomenų atstatymo projektus bei užtikrina IT sistemų atsparumą. Įmonė priklauso BAIP grupei, valdančiai IT bendroves „Acena“, „NRD“, Norway Registers Development AS, Norway Registers Development East Africa Limited ir NRD CS.

„Intermedix” teikia įvairias paslaugas sveikatos apsaugos sistemai bei technologinius sprendimus gelbėjimo operacijoms stichinių nelaimių atveju visame pasaulyje. Įmonė turi apie 2.000 darbuotojų ir atstovybes 27-iuose JAV miestuose. Kompanija veikia 18-oje pasaulio šalių.
Norėdama efektyviau reaguoti į klientų poreikius, įmonė atidarė paslaugų centrą Kaune, kuris yra pirmasis tarptautinis kompanijos centras Europoje.

Daugiau informacijos suteiks:
Goda Smilingytė, rinkodaros vadovė
El. paštas: [email protected] Tel.: 8 618 18822

Susisiekite su mumis

Atsiųskite mums el. laišką naudodami žemiau esančią formą.
Atsiųskite mums el. laišką naudodami žemiau esančią formą.

    *Paspaudę „Siųsti“ sutinkate, kad Jūsų asmens duomenys (el. pašto adresas ir užklausoje pateikti duomenys) būtų renkami ir tvarkomi siekiant atsakyti į Jūsų pateiktą užklausą. Pagal Bendrovės privatumo politiką ši informacija bus saugoma tol, kol bus išnagrinėta užklausa, ir ne ilgiau nei 2 metus nuo jos pateikimo. Jūs visada galite atšaukti savo sutikimą el. paštu [email protected].