BAIP pradėjo diegti naujus interneto banko terminalus „Swedbank“ padaliniuose Baltijos šalyse

UAB BAIP pradėjo diegti bankui „Swedbank“ klientams skirtus naujus interneto banko terminalus ir sutarė dėl integruotos jų aptarnavimo paslaugos banko padaliniuose Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. Visose trijose Baltijos valstybėse jau įrengta 360, o iki rugsėjo pabaigos bus įrengta iki 430 įrenginių.

 

Interneto banko terminaluose panaudotas kompanijų HP, DELL ir „Microsoft“ techninės bei programinės įrangos sprendimas suteikia galimybę klientui greitai, patogiai ir saugiai naudotis savitarnos portalu, prisijungti prie savo interneto banko paskyros. Pagal iš anksto sutartas paslaugos teikimo sąlygas, šie terminalai yra nuolatos prieinami vartotojui.

 

„Šis projektas mums yra svarbus, nes susijęs su įmonės strateginiais planais plėsti savo veiklą ir teikti integruotas bei valdomas IT paslaugas korporatyviniams klientams visose trijose Baltijos šalyse. Vertiname banko strateginį sprendimą perduoti dalį atsakomybių ir funkcijų išorės partneriui ir keliame tikslą šiuo bendradarbiavimu padėti bankui gerinti klientų aptarnavimo kokybę ir vystyti su tuo susijusias operacijas“, – teigia UAB BAIP generalinis direktorius Gytis Umantas.

 

„Pasirinkdami šio sprendimo  tiekėjus kėlėme aukštus saugumo ir technologinius reikalavimus, nes paslauga yra susijusi su vieningu ir kokybišku banko klientų aptarnavimu visose Baltijos šalyse. BAIP pasiūlė technologiškai sudėtingą, tačiau lankstų ir integruotą sprendimą ‒ nuo idėjos iki techninio realizavimo ir aptarnavimo. Šio sprendimo naudą banko padaliniuose jau gali įvertinti ir mūsų banko klientai“, ‒ komentuoja „Swedbank“ Elektroninės plėtros tarnybos vadovas Olegas Marofejevas. 

 

Apie UAB BAIP

UAB BAIP veikla apima kritinės IT infrastruktūros projektavimą, diegimą ir priežiūrą per sutartą laikotarpį (SLA), duomenų archyvavimo, debesų kompiuterijos ir virtualizacijos sprendimus, duomenų bazių ir aplikacijų migraciją, įrangos garantinį aptarnavimą. Kompanija siūlo sertifikuotus sprendimus ir dirba su pasaulinius informacinių technologijų prekių ženklus valdančiais partneriais.

 

UAB BAIP yra valdoma Nasdaq Vilnius listinguojamos investicijų į informacinių technologijų verslus bendrovės AB „INVL Technology“, kurios įmonės veikia klasterio pagrindu ir įgyvendina bendrus projektus daugiau kaip 50-yje pasaulio šalių.

 

Susisiekite su mumis

Atsiųskite mums el. laišką naudodami žemiau esančią formą.
Atsiųskite mums el. laišką naudodami žemiau esančią formą.

    *Paspaudę „Siųsti“ sutinkate, kad Jūsų asmens duomenys (el. pašto adresas ir užklausoje pateikti duomenys) būtų renkami ir tvarkomi siekiant atsakyti į Jūsų pateiktą užklausą. Pagal Bendrovės privatumo politiką ši informacija bus saugoma tol, kol bus išnagrinėta užklausa, ir ne ilgiau nei 2 metus nuo jos pateikimo. Jūs visada galite atšaukti savo sutikimą el. paštu [email protected].