BAIP per 12 valandų iškėlė „Mokilizingo“ duomenis į virtualius serverius

IT kritinės infrastruktūros paslaugų bendrovė BAIP sėkmingai atskyrė ir iškėlė „Mokilizingo“ duomenis iš centralizuoto duomenų centro. Sudėtingas migracijos procesas truko tik 12 valandų.

Poreikis atskirti finansavimo paslaugų bendrovės „Mokilizingas“ IT infrastruktūrą atsirado įmonę įsigijus naujiems savininkams. Iki tol „Mokilizingo“ veikla buvo palaikoma centralizuotame duomenų centre. Po „Mokilizingo“ pardavimo, bendrovė turėjo iškelti savo duomenis, bet palikti fizinę įrangą, todėl buvo priimtas sprendimas pasinaudoti debesų kompiuterijos paslaugų teikėjo sprendimu. UAB BAIP įdiegė Linux operacines sistemas, atnaujino duomenų bazių valdymo sistemą ir įvykdė duomenų migraciją iš fizinių mašinų į virtualias.

„Šis projektas buvo labai įdomus savo iššūkiais. Klientas iškėlė sąlygą, kad infrastruktūros atskyrimas ir duomenų migracija turi sklandžiai įvykti nuo 22 val. iki kitos dienos 10 val., t.y. per tą laiką, kai „Mokilizingo“ sistemomis nesinaudoja prekybinininkai 3 tūkst. pardavimų vietų. Migracijai ruošėmės labai atsakingai, atlikome kelis funkcinius testavimus ir kliento reikalavimą įvykdėme“, – sako BAIP generalinis direktorius Gytis Umantas.

BAIP jau įgyvendino ne vieną projektą finansų sektoriuje. Tarp bendrovės klientų yra SEB bankas, AB „Lietuvos draudimas“, Lietuvos bankas, Burundžio centrinis bankas.

„Mokilizingas“ yra viena lyderiaujančių bendrovių vartojimo kreditų rinkoje. Bendrovė užima daugiau kaip trečdalį lizingo paslaugų rinkos, taip pat teikia paskolos paslaugas. Įmonės klientais jau yra tapę daugiau nei 800 tūkst. Lietuvos gyventojų, per metus sudaroma virš 100 mln. Lt vertės naujų finansavimo sutarčių. „Mokilizingo“ paslaugas teikia daugiau nei 2000 partnerių visoje Lietuvoje.

Susisiekite su mumis

Atsiųskite mums el. laišką naudodami žemiau esančią formą.
Atsiųskite mums el. laišką naudodami žemiau esančią formą.

    *Paspaudę „Siųsti“ sutinkate, kad Jūsų asmens duomenys (el. pašto adresas ir užklausoje pateikti duomenys) būtų renkami ir tvarkomi siekiant atsakyti į Jūsų pateiktą užklausą. Pagal Bendrovės privatumo politiką ši informacija bus saugoma tol, kol bus išnagrinėta užklausa, ir ne ilgiau nei 2 metus nuo jos pateikimo. Jūs visada galite atšaukti savo sutikimą el. paštu [email protected].