BAIP modernizavo Burundžio centrinio banko kritinę IT infrastruktūrą už 2,45 mln. USD

Kritinės informacinių technologijų (IT) infrastruktūros įmonė UAB „BAIP“ baigė Burundžio centrinio banko kritinės IT infrastruktūros diegimą, atliko duomenų migraciją už 2,45 mln. USD ir pradėjo šios infrastruktūros priežiūros darbus. Penkis metus truksiančių priežiūros darbų vertė – daugiau nei 0,25 milijonai USD.

 

„Šis projektas yra svarbus, nes Rytų Afrikoje įgyvendiname ir daugiau infrastruktūrinių projektų, taip pat jaučiame socialinę atsakomybę prisidėdami prie verslo klimato gerinimo šiame regione. Įdiegtas sprendimas Burundžio centriniam bankui suteikia dideles technologines galimybes realizuoti skaidrios finansų sistemos kūrimą, diegti ir plėtoti daugiau modernių, greitų ir saugių elektroninės bankininkystės paslaugų verslui ir gyventojams“, – pažymėjo UAB BAIP generalinis direktorius Gytis Umantas.

 

Burundžio centriniam bankui suprojektuota ir įdiegta kritinė IT infrastruktūra tarnauja kaip platforma, kurioje centrinis bankas diegia nacionalinę mokėjimų ir atsiskaitymų sistemą, turi galimybę plėtoti įvairias elektronines paslaugas ir jų valdymo sistemas bei aplikacijas, skirtas duomenų mainams, finansinių rizikų valdymui, kitoms elektroninėms paslaugoms tarp centrinio banko ir finansų sistemos bei kitų rinkos dalyvių.

 

Projekto metu pateikta techninė ir programinė įranga, virtualizacijos platforma, centralizuotas tarnybinių stočių ir darbo vietų valdymas, įdiegti rezervinio duomenų kopijavimo ir avarinio duomenų atstatymo, saugos sprendimai, apmokyti centrinio banko IT departamento darbuotojai, perduota kritinės IT infrastruktūros priežiūros ir administravimo patirtis, įgyvendinamos ITIL standartu paremtos priežiūros procedūros.

 

Burundžio Finansinio ir privataus sektoriaus plėtros projektą, kurio dalį finansuoja Pasaulio banko Tarptautinė plėtros asociacija, UAB BAIP nuo 2014 metų įgyvendina kartu su kitomis AB „INVL Technology“ valdomomis įmonėmis – Norway Registers Development AS ir Norway Registers Development East Africa Ltd. Projektas realizuotas trijose vietose: pagrindiniame duomenų centre Burundžio centrinio banko centriniame biure Bužumbūroje, avarinio atstatymo centre Ngozi filiale ir Gitega filiale – iš viso daugiau nei 500 darbo vietų. Avarinio atstatymo centras pajėgus užtikrinti sistemos atsparumą ir prieinamumą per kelias valandas. Nepaisant elektros tiekimo ir ryšio apribojimų, planuotas 99,95 proc. visų Burundžio centrinio banko sistemų ir kritinių veiklos taikomųjų programų pasiekiamumas.

 

Apie UAB BAIP

 

UAB BAIP veikla apima kritinės IT infrastruktūros projektavimą, diegimą ir priežiūrą, duomenų archyvavimo, atstatymo, debesų kompiuterijos ir virtualizacijos sprendimus, duomenų bazių ir aplikacijų migraciją. Įmonė teikia stambioms kompanijoms „CopyPrint“, mobiliųjų įrenginių valdymo, pramoninio ir 3D spausdinimo valdomas paslaugas (managed services). Dirba su pasaulinius informacinių technologijų prekių ženklus valdančiais partneriais, atlieka garantinį ir pogarantinį įrangos aptarnavimą.

 

UAB BAIP yra valdoma AB „INVL Technology“, kurios įmonės veikia klasterio pagrindu ir įgyvendina bendrus projektus daugiau kaip 50-yje pasaulio šalių.

Susisiekite su mumis

Atsiųskite mums el. laišką naudodami žemiau esančią formą.
Atsiųskite mums el. laišką naudodami žemiau esančią formą.

    *Paspaudę „Siųsti“ sutinkate, kad Jūsų asmens duomenys (el. pašto adresas ir užklausoje pateikti duomenys) būtų renkami ir tvarkomi siekiant atsakyti į Jūsų pateiktą užklausą. Pagal Bendrovės privatumo politiką ši informacija bus saugoma tol, kol bus išnagrinėta užklausa, ir ne ilgiau nei 2 metus nuo jos pateikimo. Jūs visada galite atšaukti savo sutikimą el. paštu [email protected].