BAIP grupės pajamos išaugo 25 proc.

Specializuotas IT bendroves vienijančios UAB BAIP grupės konsoliduotos pajamos neaudituotais duomenimis 2013 m. išaugo 25 proc. ir sudarė 50,3 mln. Lt (116,4 mln. NOK), o EBITDA (pelnas prieš palūkanas, mokesčius, nusidėvėjimą ir amortizaciją), palyginus su praėjusiais metais, padidėjo 63 proc. ir pasiekė 4,4 mln. Lt (10,2 mln. NOK).
 
„Reikšmingai paaugo pajamos iš kibernetinės gynybos, kritinės IT infrastruktūros atsparumo ir informacinių sistemų kūrimo paslaugų. Nemažą įtaką veiklos rezultatams turėjo įgyvendinta strateginė užduotis pradėti grupei priklausančių įmonių BAIP ir NRD CS paslaugų teikimą Rytų Afrikoje“, – pokyčius aiškino BAIP grupės direktorius Kazimieras Tonkūnas.

Per savo valdomas įmones BAIP grupė 2013 metais aktyviai dirbo Lietuvoje, kur teikė paslaugas ir įgyvendino projektus Lietuvos banke, „Western Union“, SEB banke, Centrinėje hipotekos įstaigoje, Vytauto Didžiojo universitete, Vilniaus universitete, LR Generalinėje prokuratūroje, laivininkystės, logistikos, mažmeninės prekybos, transporto įmonėse ir kitose organizacijose.

BAIP grupės įmonės sėkmingai įgyvendino projektus ir Estijoje bei Latvijoje, taip pat Pietryčių Azijoje, Karibų ir Rytų Afrikos regionuose. Buvo teikiamos paslaugos ir įgyvendinami projektai Ruandos Vystymosi Taryboje, Mauricijaus Registrų centre, Rytų Karibų šalių organizacijoje, Vietnamo Verslo įmonių registravimo biuruose.

2013 metais augo ne tik bendrovės pajamos, bet ir grupei priklausančių įmonių skaičius. Balandžio mėnesį BAIP grupei priklausanti Norway Registers Development AS (NRD), siekdama būti arčiau klientų, investavo Rytų Afrikoje įsigydama įmonę 360 Smart Consulting Ltd., kurią vėliau pervadino į Norway Registers Development East Africa Ltd. Metų pabaigoje BAIP grupės kibernetinės gynybos paslaugos buvo atskirtos į savarankišką, specializuotą kibernetinės saugos įmonę NRD CS.

2014 metais BAIP grupė tęs investicijas į mokslinius tyrimus ir technologinę plėtrą, nuosavų produktų kūrimą kibernetinės saugos srityje, modernizuos verslo registravimo, hipotekų ir licencijų sistemas, paslaugų portfelį papildys sprendimais, būtinais sparčiam besivystančių šalių ekonomikos progresui – viešųjų ir centralizuotų pirkimų, verslo priežiūros institucijų, valstybės valdomų įmonių valdymą remiančiomis informacinėmis sistemomis ir konsultacijomis;  teismų modernizacijos sprendimais, taip pat mokesčių surinkimo sistemomis (eFilling).

Naujų verslų srityje BAIP grupė ketina sujungti jaunus verslus greitai augančiose šalyse Rytų Afrikoje ir Pietryčių Azijoje su Europos informacinių technologijų verslais bei profesionalais, finansuoti ir investuoti į jų plėtrą. BAIP grupė tęs politiką būti arčiau klientų ir į vykdomas programas įtrauks vietinius veiklos regionų partnerius, daug dėmesio skirs bendradarbiavimui su Lietuvos ir Europos paslaugų tiekėjais, nevyriausybinėmis profesionalų organizacijomis bei akademiniu sektoriumi stiprinti.

Jau pasirašytas susitarimo memorandumas su Ugandos Vadybos ir Technologijos universitetu, kartu su ISACA Tanzanijos skyriumi įgyvendinama Tanzanijos patariamoji kibernetinės gynybos sistema.

2014 metais dukterinės BAIP grupės įmonės įgyvendins projektus Latvijoje, Portugalijoje, Moldovoje, Gruzijoje, Baltarusijoje, Tanzanijoje, Ugandoje, Burundyje, Ruandoje, Vietname, Laose, Mauricijuje ir Centrinėje Amerikoje.

Susisiekite su mumis

Atsiųskite mums el. laišką naudodami žemiau esančią formą.
Atsiųskite mums el. laišką naudodami žemiau esančią formą.

    *Paspaudę „Siųsti“ sutinkate, kad Jūsų asmens duomenys (el. pašto adresas ir užklausoje pateikti duomenys) būtų renkami ir tvarkomi siekiant atsakyti į Jūsų pateiktą užklausą. Pagal Bendrovės privatumo politiką ši informacija bus saugoma tol, kol bus išnagrinėta užklausa, ir ne ilgiau nei 2 metus nuo jos pateikimo. Jūs visada galite atšaukti savo sutikimą el. paštu [email protected].