BAIP grupės įmonės stiprina kibernetinį saugumą Rytų Afrikoje

Š.m. rugsėjo 16-19 d. Tanzanijoje, Arušos mieste vyksta antroji kibernetinio saugumo konferencija „Cyber Defence East Africa 2014“ (CDEA14). Konferenciją kartu su tarptautinės Informacinių sistemų audito ir valdymo asociacijos ISACA Tanzanijos skyriumi organizuoja BAIP grupės įmonė Norway Registers Development East Africa Ltd. (NRD EA). Konferenciją remia kitos grupės įmonės UAB BAIP bei UAB NRD CS, kurios taip pat veda dalį mokymų sesijų.

Keturias dienas truksiančio renginio dalyviai turės galimybę dalyvauti specializuotuose mokymuose ir susipažinti su visais svarbiausias kibernetinio saugumo aspektais, įrankiais bei metodologijomis: kaip reaguoti į saugos incidentus ir kibernetines atakas, valdyti rizikas, stebėti ir analizuoti skaitmeninę erdvę, atlikti incidentų ekspertizes, užtikrinti ir valdyti informacinių sistemų atsparumą.

„Rytų Afrikos valstybių institucijos ir verslo organizacijos supranta kibernetinio saugumo kompetencijų vystymo svarbą. Saugi skaitmeninė erdvė yra būtina šalių raidos, inovacijų ir investicijų skatinimui regione. Tai patvirtino pernai vykusios konferencijos sėkmė, todėl nusprendėme renginį organizuoti kasmet. Efektyviausias būdas kovoti su kibernetiniais nusikaltimais yra vietinių pajėgų stiprinimas: informacijos sklaida, keitimasis gerosiomis praktikomis, IT specialistų motyvacija ir bendradarbiavimas tiek regioniniu, tiek tarptautiniu mastu“, – sako Sebastian Marondo, NRD EA direktorius.

Konferencijoje dalyvaus ir pranešimus skaitys Tanzanijos vidaus reikalų ministras Mathias Chikawe, asociacijos ISACA Tanzanijos skyriaus prezidentas Boniface Kanemba, ISACA Uganda skyriaus prezidentas Hussein Isingoma, NRD CS direktorius Dr. Vilius Benetis bei kiti kibernetinio saugumo ekspertai iš Lietuvos, Kroatijos, Tanzanijos ir Ugandos.

Platininis konferencijos rėmėjas yra UAB BAIP. Kiti rėmėjai: Tanzanijos ryšių reguliavimo tarnyba (TCRA), modernių skaitmeninių tyrimų technologijų gamintojai AccessData Group ir CRU, skaitmeninių tyrimų mokymų specialistai – Insig2 bei interneto ryšio tiekėjai SimbaNET.

BAIP grupė yra specializuotų įmonių, dirbančių IT ir teisinės informatikos srityje, grupė. Įkurta 2007 metais, veikia verslo klimato gerinimo reformų srityje, teikia integruotų nacionalinių informacinių sistemų kūrimo, kritinės IT infrastruktūros atsparumo, nacionalinio kibernetinio saugumo ir gynybos paslaugas. Grupei priklauso: BAIP, Acena, NRD, Norway Registers Development AS, Norway Registers East Africa Limited ir NRD CS. Nuo investicijų bendrovės “Invalda LT” atskirta bendrovė “INVL Technology” valdo 80 proc. akcijų, likusios priklauso BAIP grupės vadovybei.

Susisiekite su mumis

Atsiųskite mums el. laišką naudodami žemiau esančią formą.
Atsiųskite mums el. laišką naudodami žemiau esančią formą.

    *Paspaudę „Siųsti“ sutinkate, kad Jūsų asmens duomenys (el. pašto adresas ir užklausoje pateikti duomenys) būtų renkami ir tvarkomi siekiant atsakyti į Jūsų pateiktą užklausą. Pagal Bendrovės privatumo politiką ši informacija bus saugoma tol, kol bus išnagrinėta užklausa, ir ne ilgiau nei 2 metus nuo jos pateikimo. Jūs visada galite atšaukti savo sutikimą el. paštu [email protected].