BAIP grupės įmonės organizuotoje konferencijoje Tanzanijoje IT specialistai ieškojo sprendimų prieš finansinius ir privatumo pažeidimo nusikaltimus

Rugsėjo 16 – 19 d. beveik 100 IT profesionalų, informacinių sistemų auditorių bei kibernetinio saugumo entuziastų iš Tanzanijos, Ugandos ir Burundžio susirinko į Arušoje (Tanzanija) vykusią konferenciją „Kibernetinė gynyba R. Afrikoje 2014” – jau antrąją kasmetinę BAIP grupei priklausančios įmonės Norway Registers Development East Africa Ltd. (NRD EA) bei ISACA Tanzanijos skyriaus konferenciją. Pagrindinė sesijų ir diskusijų tema šiemet – kova su finansiniais ir duomenų privatumo pažeidimo nusikaltimais.

Susisiekite su mumis

Atsiųskite mums el. laišką naudodami žemiau esančią formą.
Atsiųskite mums el. laišką naudodami žemiau esančią formą.

    *Paspaudę „Siųsti“ sutinkate, kad Jūsų asmens duomenys (el. pašto adresas ir užklausoje pateikti duomenys) būtų renkami ir tvarkomi siekiant atsakyti į Jūsų pateiktą užklausą. Pagal Bendrovės privatumo politiką ši informacija bus saugoma tol, kol bus išnagrinėta užklausa, ir ne ilgiau nei 2 metus nuo jos pateikimo. Jūs visada galite atšaukti savo sutikimą el. paštu [email protected].