BAIP grupė: pajamos 2014m. pirmąjį ketvirtį augo 16 procentų

BAIP grupės, dirbančios informacinių technologijų ir teisinės informatikos srityje, konsoliduotos pajamos neaudituotais duomenimis pirmąjį 2014m. ketvirtį augo 16 proc., palyginus su tuo pačiu laikotarpiu praėjusiais metais, ir pasiekė 10.122 mln. Lt, o EBITDA (pelnas prieš palūkanas, mokesčius, nusidėvėjimą ir amortizaciją) augo 82 proc. ir pasiekė 1.089 mln. Lt.
Lietuvoje BAIP grupės valdomos įmonės per pirmąjį šių metų ketvirtį pasirašė sutartis su Valstybine mokesčių inspekcija prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos dėl ITIS_EU modulio „Mini vieno langelio principas“ sukūrimo paslaugų. Taip pat pasirašyta ir iš dalies įgyvendinta 2.247 mln. Lt vertės techninės ir programinės įrangos tiekimo, diegimo ir konfigūravimo sutartis su Vilniaus universitetu, kuris kartu su Lietuvos ir Baltarusijos partneriais vykdo projektą „Socialinės, ekonominės plėtros bei verslumo skatinimas plėtojant tarpvalstybinį mokslinių tyrimų ir technologinės plėtros bei inovacijų tinklą debesų kompiuterijos srityje“ bei 3 metų trukmės kompiuterinės įrangos nuomos ir aptarnavimo sutartis su AB „Litgrid“, kurios maksimali vertė siekia 1.462 mln. Lt.

Grupei priklausančios įmonės NRD CS technologinis portfelis papildytas naujais sprendimais, padedančiais reaguoti į nacionalinį kenkėjiškų programų protrūkį ir kovoti su vaikų išnaudojimu internete, bei pradėta bendradarbiauti su Kibernetinio Saugumo Taryba – nepriklausoma, ne pelno siekiančia kibernetinio saugumo ekspertų asociacija, įsikūrusia Vašingtone. Pasirašyta saugos technologijų stiprinimo sutartis su AB „Lietuvos geležinkeliai”.

Prie teigiamų visos BAIP grupės ketvirčio veiklos rezultatų prisidėjo įgyvendinamas Mauricijaus elektroninio registro sistemos diegimo projektas. Praėjusių metų lapkritį užbaigtas pirmasis etapas, kurio metu Registrų centras buvo modernizuotas ir optimizuotas, o dabar toliau tęsiami antrojo etapo darbai, paslaugos keliamos į internetą. Viso projekto vertė (su 5 metų priežiūra) – 9.3 mln. Lt. Papildomai pasirašyta 0.437 mln. Lt vertės sutartis su Mauricijaus Registrų centru dėl duomenų centro plėtimo, garantinės priežiūros ir veiklos tęstinumo užtikrinimo paslaugų teikimo.

Burundyje pasirašytos sutartys ir pradėtas vykdyti 6.79 mln. Lt vertės projektas, finansuojamas Pasaulio Banko, kurio metu 3 grupės įmonės su BAIP, jungtinės veiklos vedančiu partneriu, priešakyje, įgyvendins Burundžio Centrinio Banko duomenų centro modernizaciją ir priežiūrą ateinančius 5 metus.

BAIP grupė ir toliau planuoja tęsti plėtrą Rytų Afrikoje, kur įmonė šiuo metu vykdo jaunųjų verslų ir mokslo rėmimo programą bei ieško perspektyvių IT verslų, kuriuos galėtų sujungti su Europos informacinių technologijų verslais, mokslininkais, finansuoti jas ir investuoti į jų augimą.

Taip pat BAIP grupės įmonės laimėjo konkursą ir pasirašė sutartį su Norvegijos Taikos korpusu (Fredskorpset Norway – FK), pagal kurią FK rems ir subsidijuos darbuotojų mainų programą tarp grupės įmonių Norvegijoje ir Tanzanijoje. Per 21 mėn. laikotarpį, suskirstytą į tris 7 mėnesių trukmės etapus, iš viso 17 jaunų BAIP grupės įmonėse dirbančių profesionalų atliks praktiką įmonėse Norway Registers Development AS bei Norway Registers Development East Africa Ltd. Projekto metu Rytų Afrikoje bus sukurta iki 20 naujų IT darbo vietų, sustiprintos grupės operacijos šiame regione bei sukurtas bendrų IT paslaugų klasteris. Pirmasis etapas prasidės š.m. rugpjūčio 11d. ir tęsis iki kitų metų rugpjūčio 15d. Bendra projekto vertė beveik 1.564 mln. Lt.

2014 metais dukterinės BAIP grupės įmonės įgyvendins projektus ir vykdys programas Latvijoje, Portugalijoje, Moldovoje, Gruzijoje, Baltarusijoje, Tanzanijoje, Ugandoje, Burundyje, Ruandoje, Vietname, Laose, Mauricijuje ir Centrinėje Amerikoje.

Susisiekite su mumis

Atsiųskite mums el. laišką naudodami žemiau esančią formą.
Atsiųskite mums el. laišką naudodami žemiau esančią formą.

    *Paspaudę „Siųsti“ sutinkate, kad Jūsų asmens duomenys (el. pašto adresas ir užklausoje pateikti duomenys) būtų renkami ir tvarkomi siekiant atsakyti į Jūsų pateiktą užklausą. Pagal Bendrovės privatumo politiką ši informacija bus saugoma tol, kol bus išnagrinėta užklausa, ir ne ilgiau nei 2 metus nuo jos pateikimo. Jūs visada galite atšaukti savo sutikimą el. paštu [email protected].