BAIP grupė investuoja į jaunus Rytų Afrikos verslus

BAIP grupė, dirbanti informacinių technologijų ir teisinės informatikos srityje, siekia paremti jaunus verslus ir mokslo projektus sparčiai augančiose Rytų Afrikos ir Pietryčių Azijos šalyse sujungdami jų idėjas, vietinės rinkos žinias ir mokslinių tyrimų bei technologinės plėtros projektus (MTTP) su Europos informacinių technologijų įmonėmis, mokslininkais ir specialistais, verslo mentoriais ir investuotojais. Šiuo metu BAIP grupė vykdo jaunųjų verslų ir mokslo rėmimo programą Rytų Afrikoje ir kviečia teikti paraiškas dalyvavimui.

„Afrikiečiai turi unikalią galimybę sėkmingai įgyvendinti naujausias informacinių ir ryšio technologijų (IRT) ir MTTP idėjas bei kurti naujas aplinkas, nes čia šiuo metu kuriasi naujas pasaulis. Todėl mes norime sujungti unikalias idėjas ir išradimus, būdingus Afrikos žemynui, padėti juos vystyti sujungdami skirtingų žemynų žinias ir patirtį”, sako  BAIP grupės direktorius Kazimieras Tonkūnas.

Siekiant rasti geresnius sprendimus sudėtingoms problemoms, BAIP grupė nuolat bendradarbiauja su akademiniu sektoriumi ir mokslininkais – didžiųjų duomenų, teisinės informatikos ir kibernetinio saugumo srityse. BAIP grupė bendradarbiauja su Vilniaus universitetu, Ugandos technologijos ir vadybos universitetu (Uganda Technology and Management University), Kauno technologijos universitetu, Kibernetinio saugumo taryba (Council on CyberSecurity), ISACA. Vasario mėn. BAIP grupė buvo pagrindinė Lietuvos mokslų akademijoje vykusios asociacijos „INFOBALT“ stipendijų įteikimo ceremonijos rėmėja. Ceremonijos metu IV-osios LMA jaunųjų mokslininkų konferencijos laureatams, fizinių ir technologijų mokslų krypčių atstovams buvo įteiktos vardinės ir skatinamosios stipendijos už tiriamuosius darbus.

BAIP grupė kviečia jaunuosius Rytų Afrikos verslininkus ir mokslininkus, kurie siekia plėsti savo verslą, nori kurti novatoriškus sprendimus, plėstis į kitas Afrikos šalis, Centrinę Ameriką, Europą ir Pietryčių Aziją ar ieško finansavimo savo mokslinių tyrimų idėjoms bei prototipo kūrimui, siųsti savo idėjas BAIP grupės mentorių tarybai  el. paštu R&[email protected].

BAIP grupę domina transporto ir logistikos, mobiliųjų mokėjimų, sumanaus (smart) ūkininkavimo, didžiųjų duomenų, skaitmeninimo, farmacijos, tradicinės startuolių, mažųjų įmonių bei kitos temos.

Atrinktoms įmonėms padės patyrusi verslo mentorių komanda, kuri konsultuos verslo strategijos kūrimo, rinkodaros, finansų planavimo, investicijų pritraukimo iš donorų organizacijų, strateginių partnerysčių su tiekėjais ir ne pelno siekiančiomis organizacijomis plėtros, klientų rato susikūrimo srityse.

BAIP grupė nuolat investuoja į jaunus, perspektyvius verslus, tačiau jaunieji verslininkai ir mokslininkai, norintys pristatyti savo idėjas BAIP grupės verslo mentorių komisijai š.m. rugsėjo mėnesį Dar es Salaam mieste, Tanzanijoje vyksiančio „Investment Summit“ metu, yra kviečiami pateikti savo idėjas atrankai iki birželio 1 d. Susitikimo metu dalyviai turės galimybę įrodyti, kad būtent jų idėjos yra geriausios ir turinčios didžiausią augimo potencialą. Perspektyviausiems jauniesiems verslininkams bus suteikta galimybė paversti savo idėjas ir įmones pelningais verslais bendradarbiaujant su Europos IT įmonėmis ir specialistais, verslo mentoriais ir investuotojais, pasinaudojant jų žiniomis, patirtimi ir lėšomis.  

Daugiau informacijos apie BAIP grupę ir paraiškų teikimo procesą rasite prezentacijoje (anglų kalba).

Susisiekite su mumis

Atsiųskite mums el. laišką naudodami žemiau esančią formą.
Atsiųskite mums el. laišką naudodami žemiau esančią formą.

    *Paspaudę „Siųsti“ sutinkate, kad Jūsų asmens duomenys (el. pašto adresas ir užklausoje pateikti duomenys) būtų renkami ir tvarkomi siekiant atsakyti į Jūsų pateiktą užklausą. Pagal Bendrovės privatumo politiką ši informacija bus saugoma tol, kol bus išnagrinėta užklausa, ir ne ilgiau nei 2 metus nuo jos pateikimo. Jūs visada galite atšaukti savo sutikimą el. paštu [email protected].