BAIP Baltijos šalyse pasiūlys pasaulinio lygio dirbtinio intelekto galimybes

Kritinės IT infrastruktūros bendrovė BAIP savo paslaugų portfelį papildė dirbtinio intelekto sprendimais. Bendrovė įgijo NVIDIA partnerių programos (NPN) Preferred Partner statusą ir nuo šiol Baltijos šalių verslo, mokslo ir valstybės institucijoms siūlo galimybę prisijungti prie pažangiausių dirbtinio intelekto ir itin sparčių kompiuterijos technologijų.

BAIP klientai Baltijos šalyse pirmieji gaus naujausias žinias, techninį ir programinį įrangos palaikymą.

„Įgijome NVIDIA Preferred Partner statusą, kuris mums suteikia plačias superkompiuterijos ir dirbtinio intelekto kompetencijas. Tai reiškia, kad verslui ir mokslui Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje teiksime supergreitų paralelinių skaičiavimų kompiuteriais paslaugas, mūsų tiekiami programiniai ir techniniai NVIDIA sprendimai atvers naujas galimybes greitai apskaičiuojant itin kompleksinius uždavinius“, – sako BAIP generalinis direktorius Gytis Umantas.

Pasak G. Umanto, NVIDIA grafikos procesorių (GPU) platforma yra ypač svarbi, siekiant greičiau spręsti didžiųjų duomenų, kibernetinio saugumo, giliųjų neuroninių tinklų ir kitus sudėtingus kompiuterijos iššūkius. Be to, NVIDIA platforma yra pritaikoma svarbiausioms mokslo ir tyrimų institucijų aplikacijomis ir sistemoms.

Baltijos šalių regione šie NVDIA pajėgumai ypač aktualūs greitai augančiuose sektoriuose, pavyzdžiui, finansinių paslaugų ir energetikos.

„Mūsų regiono bendrovės specializuojasi plėtodamos blockchain sprendimus, vykdo prekybą akcijų ir valiutų rinkose, pakilimą išgyvena energijos gamybos sektorius. Visos šios industrijos, įdiegusios dirbtinio intelekto sprendimus, gali įgyti milžinišką konkurencinį pranašumą, tačiau tam reikalinga užtikrinti pakankamus kompiuterijos pajėgumus – būtent šioje srityje BAIP ir NVIDIA gali padėti“, – pabrėžė BAIP vadovas.

Pasak G. Umanto, dirbtinio intelekto sprendimai ir didelės spartos kompiuterija jau nėra prieinama vien saujelei globalių kompanijų ir tyrimų organizacijų – dabar šiais įrankiais gali naudotis kiekviena bendrovė ar organizacija. Tai yra įmanoma todėl, kad NVDIA platforma gali pasiūlyti sprendimus, kurie tinka visiems klientų reikalavimams ir naudojimo atvejams.

Susisiekite su mumis

Atsiųskite mums el. laišką naudodami žemiau esančią formą.
Atsiųskite mums el. laišką naudodami žemiau esančią formą.

    *Paspaudę „Siųsti“ sutinkate, kad Jūsų asmens duomenys (el. pašto adresas ir užklausoje pateikti duomenys) būtų renkami ir tvarkomi siekiant atsakyti į Jūsų pateiktą užklausą. Pagal Bendrovės privatumo politiką ši informacija bus saugoma tol, kol bus išnagrinėta užklausa, ir ne ilgiau nei 2 metus nuo jos pateikimo. Jūs visada galite atšaukti savo sutikimą el. paštu [email protected].