BAIP aktyviai plečiasi Baltijos šalyse

Lietuvos kritinės IT infrastruktūros įmonė BAIP aktyviai plečiasi Baltijos šalyse. Gegužės mėnesį BAIP pradėjo veiklą ir įsiregistravo mokesčių mokėtoju, o rugsėjo mėnesį ir PVM mokėtoju Latvijoje ir Estijoje, kur teikia integruotas mobilumo, debesų kompiuterijos ir pilnai valdomas IT paslaugas.

 

Pirmieji BAIP klientai Latvijoje ir Estijoje – didžiausi mažmeninės prekybos tinklai ir Skandinavijos bankai.

 

„Mobilumo, debesų kompiuterijos ir pilnai valdomų IT paslaugų (angl. managed services) eksportas bei plėtra yra vieni iš įmonės strateginių prioritetų. Pasirašę daugiau nei 1 milijono eurų vertės sutartis su didžiausiais skandinavų kapitalo bankais, mažmeninės prekybos tinklais Baltijos šalyse, siekiame būti kuo arčiau savo klientų. Turėdami savo darbuotojus, kalbančius vietos kalba, galėsime klientams teikti geriausią ir efektyviausią aptarnavimą: operatyviai reaguoti, spręsti individualius klientų klausimus, teikti garantinį ir pogarantinį aptarnavimą“, – teigia UAB BAIP generalinis direktorius Gytis Umantas.

 

„Baltijos šalyse aptarnaujame dideles organizacijas IT sistemų priežiūros ir mobilių sprendimų srityse ir numatome tolimesnę veiklos plėtrą Latvijoje ir Estijoje. Pradėję komercinę veiklą šiose šalyse pirmame etape pasirinkome mobilių darbo vietų koncepciją, kai samdomi nuolatiniai darbuotojai atlieka IT priežiūrą ir sprendžia incidentus klientų darbo vietose“, – komentavo BAIP vadovas.

 

Visas klientų užklausų valdymo procesas, kaip ir iki šiol, bus organizuojamas centralizuotai, per BAIP paslaugų tarnybą Lietuvoje. Tikimasi, kad toks klientų aptarnavimo modelis leis dar efektyviau užtikrinti įsipareigojimų klientams vykdymą. Visose Baltijos šalyse BAIP teikia paslaugas visą parą, 7 dienas per savaitę.

 

Tolimesniame veiklos etape įmonė Baltijos šalyse stambiems užsakovams pasiūlys kritinės IT infrastruktūros projektavimo, diegimo ir priežiūros paslaugas, debesų kompiuterijos bei didžiausių techninės įrangos gamintojų garantinio ir pogarantinio aptarnavimo paslaugas.

 

Apie UAB BAIP

 

UAB BAIP veikla apima kritinės IT infrastruktūros projektavimą, diegimą ir priežiūrą per sutartą laikotarpį (SLA), duomenų archyvavimo, debesų kompiuterijos ir virtualizacijos sprendimus, duomenų bazių ir aplikacijų migraciją, įrangos garantinį aptarnavimą. BAIP yra strateginė IT infrastruktūros architektūros partnerė, turinti didelės apimties projektų įgyvendinimo patirties bei padedanti organizacijoms įsidiegti veiklos tęstinumą užtikrinančius procesus ir technologijas.

 

Įmonė yra valdoma investicijų į informacinių technologijų verslus bendrovės AB „INVL Technology“ (Nasdaq Vilnius: INC1L), kurios įmonės veikia klasterio pagrindu ir įgyvendina bendrus projektus daugiau kaip 50-yje pasaulio šalių.

 

Kartu su kitomis „INVL Technology“ valdomomis įmonėmis, BAIP jau kelerius metus sėkmingai įgyvendina projektus Rytų Afrikos regione – Burundyje, Ruandoje, Tanzanijoje, Zimbabvėje ir Mauricijuje. Pietryčių Azijos regione BAIP padeda „INVL Technology“ įmonėms NRD CS bei Norway Registers Development AS įgyvendinti Butano nacionalinės reagavimo į kibernetinės saugos incidentus tarnybos BtCIRT sukūrimo projektą, taip pat nustatyti bei apsaugoti šalies ypatingos svarbos informacinės infrastruktūros objektus.

Susisiekite su mumis

Atsiųskite mums el. laišką naudodami žemiau esančią formą.
Atsiųskite mums el. laišką naudodami žemiau esančią formą.

    *Paspaudę „Siųsti“ sutinkate, kad Jūsų asmens duomenys (el. pašto adresas ir užklausoje pateikti duomenys) būtų renkami ir tvarkomi siekiant atsakyti į Jūsų pateiktą užklausą. Pagal Bendrovės privatumo politiką ši informacija bus saugoma tol, kol bus išnagrinėta užklausa, ir ne ilgiau nei 2 metus nuo jos pateikimo. Jūs visada galite atšaukti savo sutikimą el. paštu [email protected].