„Algoritmų sistemos“ įsigis 100 proc. „Profectus novus“ akcijų

Prie investicijų į informacijos technologijų verslus bendrovės „INVL Technology“ įmonės „Algoritmų sistemos“ prisijungs „Microsoft SharePoint“ pagrindu sprendimus kurianti ir diegianti bendrovė „Profectus novus“. Sutartis dėl 100 proc. „Profectus novus“ akcijų įsigijimo pasirašyta lapkričio 16 dieną.

 

Sandorį, kurio suma neskelbiama, planuojama užbaigti 2017 m. pirmąjį ketvirtį, gavus Potencialių dalyvių atitikties nacionalinio saugumo interesams įvertinimo komisijos leidimą.

 

„Džiaugiamės, kad prie mūsų prisijungia stipri „Microsoft SharePoint“ sprendimų komanda. Tikimės, kad sujungę savo patirtį ir kompetenciją padidinsime siūlomų produktų pasirinkimą ir kokybę, taip pat rasime naujų rinkos plėtros galimybių“, – sakė „Algoritmų sistemų“ generalinė direktorė Elena Vengrienė.

 

„Profectus novus“ toliau vadovaus vienas bendrovės įkūrėjų Deimantas Mažukėlis. „Tikime, kad prisijungę prie „INVL Technology“ valdomų įmonių grupės, tapsime konkurencingesni ir galėsime įgyvendinti sudėtingesnius sprendimus bei plėsti veiklos geografiją“ – sakė D. Mažukėlis.

 

„Profectus novus“ kuria, audituoja, projektuoja įvairias „SharePoint“ sistemas. Tai dokumentų valdymo sistemos, intraneto sprendimai, daugiafunkciniai išoriniai portalai ir sistemos, automatizuojančios pasirinktus procesus: projektų valdymą, vidinius pirkimus, komandiruočių, atostogų organizavimą, personalo mokymus ir egzaminavimą, kokybės standartų valdymą, resursų valdymą.

 

Pagrindiniai veiklos sektoriai, kuriems įmonė teikia paslaugas yra energetika, švietimas, žemės ūkis, sveikatos apsauga, finansai ir verslo įmonės bei įmonių grupės. Tarp didžiausių įmonės klientų yra „Modus“ grupė, „Invalda INVL“, „Fima“, „General Financing“, Nacionalinė mokėjimų agentūra, „Litgrid“, LR Krašto apsaugos ministerija, Technologijų ir inovacijų centras, Švietimo informacinių technologijų centras, Lietuvos Respublikos Seimo kanceliarija. „Profectus novus“ pajamos 2015 metais siekė 441 tūkst. Eurų

 

„Algoritmų sistemos“ kuria informacines sistemas didelėms ir vidutinio dydžio organizacijoms bei programas įmonių verslo procesams automatizuoti. Pagrindinės įmonės veiklos kryptys yra el. valdžia, el. sveikata, finansai, socialinė apsauga, aplinkos apsauga, transporto valdymas ir sprendimai švietimo sektoriui.

 

„Algoritmų sistemos“ teikia paslaugas tokioms institucijoms ir bendrovėms kaip Valstybinė mokesčių inspekcija, Valstybinė darbo inspekcija, Valstybinė ligonių kasa, Lietuvos bankas, Vilniaus universitetas, AB „Vakarų laivų gamykla“ įmonių grupė ir kiti. Įmonėje įdiegti efektyvūs veiklos procesai, skiriama dėmesio inovacijoms bei partnerystei su akademiniu sektoriumi. Bendrovės pajamos 2015 m. siekė 2,768 mln. eurų.

 

„INVL Technology“ veikia kaip į stambaus verslo ir valstybinius segmentus orientuotas IT įmonių klasteris, kurio 4 pagrindinės veiklos sritys yra verslo klimato gerinimas ir e. valdymas, IT infrastruktūra, kibernetinė sauga ir sprendimai IT imlioms pramonės šakoms.

 

„INVL Technology“ yra investavusi į Norvegijos Norway Registers Development AS su antrinėmis bendrovėmis Lietuvoje UAB NRD, UAB „Etronika“, Tanzanijoje Norway Registers Development East Africa Ltd., Ruandoje Norway Registers Development Rwanda Ltd. bei asocijuota įmone Ugandoje Infobank Uganda Ltd., Lietuvos UAB BAIP su antrine UAB „Acena“, Lietuvos UAB NRD CS, Lietuvos UAB „Algoritmų sistemos“ ir Estijos „Andmevara“ AS su antrine bendrove Moldovoje „Andmevara“ SRL.

Susisiekite su mumis

Atsiųskite mums el. laišką naudodami žemiau esančią formą.
Atsiųskite mums el. laišką naudodami žemiau esančią formą.

    *Paspaudę „Siųsti“ sutinkate, kad Jūsų asmens duomenys (el. pašto adresas ir užklausoje pateikti duomenys) būtų renkami ir tvarkomi siekiant atsakyti į Jūsų pateiktą užklausą. Pagal Bendrovės privatumo politiką ši informacija bus saugoma tol, kol bus išnagrinėta užklausa, ir ne ilgiau nei 2 metus nuo jos pateikimo. Jūs visada galite atšaukti savo sutikimą el. paštu [email protected].