AB „INVL Technology“ pristatymas

Nuo birželio 4 dienos NASDAQ OMX Vilnius biržoje pradedamos kotiruoti AB „INVL Technology“ akcijos. „INVL Technology“ ketina pritraukti papildomo kapitalo ir jį investuoti į informacinių technologijų (IT) paslaugų ir pramonės įmones.

„Esame įsitikinę, kad sektoriaus augimas bei stipri vadovų komanda, jau pademonstravusi, kad gali kurti vertę, yra tas derinys, kuris daro investiciją į „INVL Technology“ patrauklia“, – sakė bendrovės „Invalda LT“ investicijų valdytojas bei „INVL Technology“ valdomos BAIP grupės valdybos narys Vytautas Plunksnis.

„INVL Technology“ pirmoji investicija – 80 proc. BAIP grupės akcijų (kiti BAIP grupės akcininkai gali papildomai įsigyti 11,265 proc. BAIP grupės akcijų už 1,25 mln. litų (0,4 mln. eurų). „INVL Technology“ ketina siekti Lietuvos banko išduodamos uždaro tipo investicinės bendrovės (UTIB) licencijos ir savo esme tapti panašia į fondą, o tuomet pritraukti papildomo kapitalo investicijoms.

Audituotos BAIP grupės pajamos 2013 metais išaugo 25,3 proc. iki 50,752 mln. litų (14,7 mln. eurų), pelnas prieš palūkanas, mokesčius, amortizaciją ir nusidėvėjimą (EBITDA) – 65,6 proc. iki 4,45 mln. litų (1,3 mln. eurų).

„INVL Technology“ akcijų kainą nustatys rinka. Jeigu įmonė būtų vertinama 6-10 EBITDA daugikliu, galima jos kapitalizacija siektų 13,5-25,2 mln. litų (3,9-7,3 mln. eurų).

BAIP grupė Lietuvoje valdo bendroves BAIP, Acena, NRD ir NRD CS, Norvegijoje – Norway Registers Development bei Tanzanijoje – Norway Registers Development East Africa. Grupė šiuo metu yra įgyvendinusi projektus daugiau kaip 50 pasaulio šalių.

„INVL Technology“ iš viso yra išleidusi 592.730 vnt. akcijų.

Daugiau informacijos pateikiama www.invltechnology.lt, www.baipgrupe.lt

         Asmuo, įgaliotas suteikti papildomą informaciją:
         Direktorius
         Darius Šulnis
         Tel. (8 5) 279 0601
         El.paštas [email protected]


INVLTechnology pristatymas_20140603.pdf

Susisiekite su mumis

Atsiųskite mums el. laišką naudodami žemiau esančią formą.
Atsiųskite mums el. laišką naudodami žemiau esančią formą.

    *Paspaudę „Siųsti“ sutinkate, kad Jūsų asmens duomenys (el. pašto adresas ir užklausoje pateikti duomenys) būtų renkami ir tvarkomi siekiant atsakyti į Jūsų pateiktą užklausą. Pagal Bendrovės privatumo politiką ši informacija bus saugoma tol, kol bus išnagrinėta užklausa, ir ne ilgiau nei 2 metus nuo jos pateikimo. Jūs visada galite atšaukti savo sutikimą el. paštu [email protected].