Įregistruoti nauji „INVL Technology“ įstatai

2016 m. gegužės 17 d. Juridinių asmenų registre įregistruoti specialiosios uždarojo tipo privataus kapitalo investicinės bendrovės „INVL Technology“ įstatai.

Šių įstatų projektą bendrovės akcininkai patvirtino 2016 m. balandžio 29 d. vykusiame visuotiniame akcininkų susirinkime. Įstatuose numatyta, kad bendrovės teisinė forma yra akcinė bendrovė, tipas – uždarojo tipo investicinė bendrovė (UTIB). Bendrovės pavadinimas – specialioji uždarojo tipo privataus kapitalo investicinė bendrovė „INVL Technology“. Bendrovė veiks 10 metų nuo UTIB licencijos gavimo, bendrovės veiklos terminas gali būti papildomai pratęstas ne ilgiau kaip 2 metams. Bendrovės akcijos įtrauktos į prekybą NASDAQ Vilnius vertybinių popierių biržoje. 

         Asmuo, įgaliotas suteikti papildomą informaciją:
         AB „INVL Technology“ direktorius
         Kazimieras Tonkūnas
         El.paštas [email protected]

Susisiekite su mumis

Atsiųskite mums el. laišką naudodami žemiau esančią formą.
Atsiųskite mums el. laišką naudodami žemiau esančią formą.

    *Paspaudę „Siųsti“ sutinkate, kad Jūsų asmens duomenys (el. pašto adresas ir užklausoje pateikti duomenys) būtų renkami ir tvarkomi siekiant atsakyti į Jūsų pateiktą užklausą. Pagal Bendrovės privatumo politiką ši informacija bus saugoma tol, kol bus išnagrinėta užklausa, ir ne ilgiau nei 2 metus nuo jos pateikimo. Jūs visada galite atšaukti savo sutikimą el. paštu [email protected].