„INVL Technology“ valdoma bendrovė įsigijo Norvegijos „Zissor“

Investicijų į informacijos technologijų verslus bendrovė „INVL Technology“ už 5,918 mln. Norvegijos kronų (0,62 mln. eurų) įsigijo Norvegijos bendrovę „Zissor“, užsiimančią žiniasklaidos stebėsenos ir skaitmeninimo programinės įrangos kūrimu bei paslaugų teikimu. Šių metų balandžio 10 dieną užbaigus per bendrovę „Novian“ įgyvendinamą sandorį, ši „INVL Technology“ priklausanti bendrovė valdo 100 proc. „Zissor“ akcijų.
 
„Sandoris stiprina „Novian“ grupės pozicijas Skandinavijos rinkose, taip pat atneša sinergiją su kitomis „INVL Technology“ grupės įmonėmis, visų pirma Estijos „Andmevara“ – viena iš pirmaujančių skaitmeninimo paslaugų teikėjų Estijoje ir Moldovoje“, – sakė Kazimieras Tonkūnas, UTIB „INVL Technology“ vadovaujantis partneris.
 
„INVL Technology“ yra paskelbusi, kad 2019-2020 metais „Novian“ sujungs  IT  paslaugų  ir  programavimo  grupei priklausančias bendroves. Tai leis suvienyti jų pajėgas plėtrai Šiaurės šalių regione ir auginti įmonių vertę.
 
„Zissor“ yra brandi įmonė su stipriu produktų portfeliu ir išskirtinėmis kompetencijomis, kurios praplės „Novian“ grupės gebėjimus įgyvendinti kompleksinius projektus žiniasklaidos, teismų ir archyvų informacijos skaitmeninimo bei skaitmeninių paslaugų prieinamumo didinimo srityse. Be to, bendradarbiausime vykdydami verslo registrų modernizacijos ir skaitmeninės šalių transformacijos projektus, kuriuose „Novian“ grupės bendrovės veikia kartu su kitomis „INVL Technology“ įmonėmis“, – sakė „Novian“ direktorius Giedrius Cvilikas.
 
2000 metais įsteigta „Zissor AS“ yra įsikūrusi Dramene, šalia Norvegijos sostinės Oslo. Tarptautiniu mastu veikianti bendrovė teikia paslaugas klientams, veikiantiems žiniasklaidos stebėsenos bei skaitmeninimo paslaugų srityse. „Zissor“ ir toliau vadovaus Ove Dirdal.
 
„Prisijungdami prie „INVL Technology“ įmonių pradedame naują etapą. Tikime, kad šis pokytis sustiprins mūsų bendrovę ir leis dar labiau susitelkti į siekį rinkai pasiūlyti geriausius funkcinius ir techninius sprendimus. Mūsų žiniasklaidos stebėsenos srities paslaugų klientams tai reikš greitesnį naujų technologijų ir funkcionalumų įdiegimą pažangioje „Zissor žiniasklaidos sistemoje“. Tuo tarpu teikiant skaitmeninimo paslaugą atsivers prieiga prie naujų rinkų bei skaitmeninimo koncepcijų“, – sako „Zissor“ vadovas O. Dirdal.
 
„Zissor“ valdyboje dirbs K. Tonkūnas, G. Cvilikas bei „INVL Technology“ valdomos įmonės „Algoritmų sistemos“ direktorė Elena Vengrienė.
 
2018 metais „Zissor“ gavo 6,4 mln. Norvegijos kronų (0,67 mln. eurų) pajamų Norvegijos, Švedijos, Jungtinės Karalystės, Vokietijos, Graikijos ir kitose rinkose. Tarp bendrovės klientų yra žiniasklaidos stebėsenos kompanijos, nacionaliniai archyvai ir bibliotekos, taip pat laikraščių leidėjai. 70 proc. kasmetinių pajamų „Zissor“ gauna iš nuolatinių klientų.
 
„INVL Technology“ įmonės plėtoja veiklą trimis kryptimis: verslo klimato gerinimo ir e. valdymo, IT paslaugų ir programavimo, kibernetinio saugumo. IT paslaugų ir programavimo srityje dirbančiai bendrovei „Novian“ iki šiol priklausė BAIP ir „Acena“. Šioje srityje taip pat veikia „Algoritmų sistemos“ ir „Andmevara“.
 
Iki šiol „INVL Technology“ yra investavusi į Norvegijos „Norway Registers Development AS“ su filialu Lietuvoje bei Norvegijos „NRD Companies AS“ su antrinėmis bendrovėmis Lietuvoje UAB „NRD Systems“, UAB „Etronika“, Tanzanijoje „Norway Registers Development East Africa Ltd.“, Ruandoje „Norway Registers Development Rwanda Ltd.“, Bangladeše „NRD Bangladesh Ltd.“ ir asocijuota įmone Ugandoje „Infobank Uganda Ltd.“. Taip pat „INVL Technology“ įmonių portfeliui priklauso Lietuvos UAB „Novian“ su antrinėmis UAB BAIP ir UAB „Acena“, UAB NRD CS, UAB „Algoritmų sistemos“, Estijos „Andmevara AS“ ir „Andmevara Services OÜ“ su antrine bendrove Moldovoje „Andmevara SRL“.

Susisiekite su mumis

Atsiųskite mums el. laišką naudodami žemiau esančią formą.
Atsiųskite mums el. laišką naudodami žemiau esančią formą.

    *Paspaudę „Siųsti“ sutinkate, kad Jūsų asmens duomenys (el. pašto adresas ir užklausoje pateikti duomenys) būtų renkami ir tvarkomi siekiant atsakyti į Jūsų pateiktą užklausą. Pagal Bendrovės privatumo politiką ši informacija bus saugoma tol, kol bus išnagrinėta užklausa, ir ne ilgiau nei 2 metus nuo jos pateikimo. Jūs visada galite atšaukti savo sutikimą el. paštu [email protected].