„INVL Technology“ nusprendė perleisti „Acenos“ akcijas BAIP

Investicijų į informacinių technologijų verslus bendrovė „INVL Technology“ valdyba 2015 m. rugsėjo 29 d. nusprendė, kad 100 proc. specializuotos „Microsoft“ sprendimų įmonės UAB „Acena“ akcijų bus perleista kitai „INVL Technology“ įmonei UAB BAIP. Sandorio vertė yra lygi „Acenos“ vertei 2015 m. birželio pabaigoje – 412 tūkst. eurų, todėl sandoris įtakos „INVL Technology“ veiklos rodikliams neturės.

 

Sandoris įgyvendinamas siekiant supaprastinti „INVL Technology“ investicijų portfelio struktūrą bei valdymą apjungiant IT infrastruktūros srityje veikiančias įmones. Po akcijų perleidimo UAB „Acena“ išlaikys savo pavadinimą, jai ir toliau vadovaus direktorius Marius Leščinskas.

 

„BAIP ir „Acena“ turi ilgametę bendradarbiavimo patirtį. Kartu tęsime strateginę plėtrą Baltijos šalyse, kur  teiksime integruotas bei valdomas IT paslaugas“, – teigė BAIP generalinis direktorius Gytis Umantas.

 

„Abiejų įmonių klientams galėsime pasiūlyti darbuotojų produktyvumą didinančias paslaugas ir sprendimus, atitinkančius verslo poreikius ir generuojančius verslui greitesnę investicijų grąžą. Padėsime optimizuoti IT veiklą, optimizuoti bei automatizuoti verslo procesus bei sumažinti IT aptarnavimo išlaidas“, – komentavo UAB „Acena“ direktorius Marius Leščinskas.

 

UAB „Acena“ yra specializuota Microsoft sprendimų įmonė, teikianti verslo produktyvumo, verslo procesų pertvarkymo bei profesionalias paslaugas, skirtas šiuolaikinėmis technologijomis pagerinti įmonių veiklos efektyvumą. Bendrovė kasmet aptarnauja daugiau kaip 70 verslo ir valstybinių organizacijų Lietuvoje ir įgyvendina projektus Baltijos šalyse bei Rytų Europoje. „Acena“ yra išrinkta „Microsoft“ 2015 metų partneriu Lietuvoje.

 

UAB BAIP – kritinės IT infrastruktūros paslaugų bendrovė, teikianti informacinių sistemų atsparumo ir mobiliųjų įrenginių valdymo paslaugas didžiausiems komerciniams IT naudotojams bei viešojo sektoriaus organizacijoms. BAIP yra strateginė IT infrastruktūros architektūros partnerė įgyvendinant didelės apimties projektus bei padedant organizacijoms įsidiegti veiklos tęstinumą užtikrinančius procesus ir technologijas.

 

Įmonės yra valdomos AB „INVL Technology“ (Nasdaq Vilnius: INC1L) – investicijų į informacinių technologijų verslus bendrovės, kurios įmonės veikia klasterio pagrindu ir įgyvendina bendrus projektus daugiau kaip 50-yje pasaulio šalių.

Susisiekite su mumis

Atsiųskite mums el. laišką naudodami žemiau esančią formą.
Atsiųskite mums el. laišką naudodami žemiau esančią formą.

    *Paspaudę „Siųsti“ sutinkate, kad Jūsų asmens duomenys (el. pašto adresas ir užklausoje pateikti duomenys) būtų renkami ir tvarkomi siekiant atsakyti į Jūsų pateiktą užklausą. Pagal Bendrovės privatumo politiką ši informacija bus saugoma tol, kol bus išnagrinėta užklausa, ir ne ilgiau nei 2 metus nuo jos pateikimo. Jūs visada galite atšaukti savo sutikimą el. paštu [email protected].